Centrum Kompetencyjne - Szkolenia mBYOS uhonorowane przez firmę Intel

Szkolenia mBYOS uhonorowane przez firmę Intel

AB S.A. została w szczególny sposób uhonorowane przez firmę Intel podczas konferencji Distributor Enabling Conference, która odbyła się w dniach 15-17 marca w Cannes we Francji. AB S.A. została nagrodzona za sukces w implementacji innowacyjnych i efektywnych technicznych szkoleń dla klientów z zakresu technologii serwerowych oraz technologii Intel vPro. Jest to pierwsze tak znaczące wyróżnienie dla Centrum Kompetencyjnego AB, które drugi rok z rzędu systematycznie organizuje szkolenia z cyklu Intel mBYOS pozwalające klientom lepiej poznać budowę serwerów Intel oraz najnowszych technologii z nimi związanych. Co istotne, szkolenia  tego cyklu prowadzone są według autorskiego programu opracowanego przez trenera z AB S.A.  Za to wyjątkowe osiągniecie w zakresie szkoleń AB S.A. zostało wyróżnione jako jedyna firma w EMEA.

Cykl szkoleń mBYOS koncentruje się na zagadnieniach technologii serwerowych w kontekście produktów oferowanych przez firmę Intel®. Przeznaczone jest przede wszystkim do osób początkujących lub średniozaawansowanych, zajmujących się administrowaniem, instalacją, serwisem lub wdrożeniami infrastruktury serwerowej. Kurs podzielony jest na 3 jednodniowe sesje obejmujące wiedzę z zakresu:

- Instalacji i konfiguracji platform serwerowych firmy Intel®

- Metod zarządzania infrastrukturą serwerów zbudowanych w oparciu o technologie serwerowe firmy Intel®

- Sposobów wdrożenia i utrzymania infrastruktury serwerów na platformach Intel® z elementami wysokiej dostępności.

Szkolenie prowadzone jest w formie prezentacji z laboratorium umożliwiającym uczestnikom przeprowadzenie szeregu ćwiczeń z wykorzystaniem platform serwerowych firmy Intel®.

Celem szkolenia jest poszerzenie wiedzy uczestników o zagadnienia instalacji, konfiguracji, zarządzania i metod wdrożenia infrastruktury serwerowej w oparciu o technologie firmy Intel® i Microsoft®.

2013-01-30

AB.SA