Centrum Kompetencyjne - Informacje

Letnia Noc IT z Intel

Noc IT, cykliczne już spotkanie pasjonatów i profesjonalistów branży informatycznych, nie zwalnia tempa mimo wakacji. Już 2 sierpnia we wrocławskiej kawiarni Barbara przy ul. Świdnickiej partner wydarzenia - marka Intel zaprezentuje laptopy 2w1 wykorzystujące procesory tego producenta. Ponadto będzie także mowa o nowości na rynku pamięci masowych - technologii Intel Optane.

 

2017-08-21

Zapraszamy na śniadanie biznesowe z technologią Sophos!

Zapraszamy na śniadanie biznesowe  z technologią Sophos!

Tym razem opowiemy o Synchronized Security w połączeniu z funkcjonalnościami  produktu Sophos XG!

2017-07-07

NOC IT z MICROSOFT

Seria spotkań pasjonatów najnowszych technologii IT, które organizuje Centrum Kompetencyjne AB, w ramach wrocławskich Nocy IT nie zwalnia tempa. Już 7 czerwca czeka nas kolejna edycja, która po raz pierwszy zagości w kultowym miejscu – lokalu BARBARA przy ul. Świdnickiej. Partnerem tego wydarzenia będzie Microsoft – światowy potentat  z branży technologii informacyjnych.

2017-05-23

Promocja na autoryzowane szkolenie SOPHOS

Zapraszamy na autoryzowane szkolenie i warsztaty sophos „Sophos Certified Engineer – Unified Threat Management”. Kurs dotyczy bezpieczeństwa sieci i przeznaczony jest dla specjalistów technicznych, którzy będą wdrażać i demonstrować UTM-y marki Sophos. Program certyfikowanego szkolenia Sophos zawiera przegląd dostępnych rozwiązań, w tym wprowadzenie do głównych funkcji i koncepcji konfiguracji. Składa się z prezentacji i warsztatów Sophos pomagających lepiej zrozumieć materiał szkoleniowy

2017-04-20

NOC IT z SOPHOS

Już 19 kwietnia odbędzie się 2. edycja Nocy IT. Tym razem profesjonaliści z branży nowoczesnych technologii będą mieli okazję porozmawiać o kwestiach bezpieczeństwa systemów informatycznych. Jak poprzednio, impreza odbędzie się w Novocainie. Start 19 kwietnia o 18:45.

2017-03-27
AB.SA
Centrum Kompetencyjne