Centrum Kompetencyjne - Informacje

Innowacje w technologiach serwerowych i sieciowych na najbliższej Nocy IT

Czym jest Infrastruktura Konwergentna oraz jakie innowacje pojawią się już niebawem w serwerach? O tym wszystkim na kolejnej Nocy IT - cyklicznym spotkaniu pasjonatów i profesjonalistów branży informatycznej, która odbędzie się 6 września we wrocławskiej kawiarni Barbara przy ul. Świdnickiej. Partnerem najbliższego wydarzenia jest Hewlett Packard Enterprise, dostawca rozwiązań zaawansowanych dla biznesu.

 

2017-08-22

Centrum Kompetencyjne autoryzowanym ośrodkiem egzaminacyjnym Pearson Vue

Dzięki podpisaniu umowy z firmą Pearson VUE już teraz w Centrum Kompetencyjnym AB S.A. we Wrocławiu można zdawać międzynarodowe egzaminy certyfikacyjne z branży IT takich firm jak Microsoft, Cisco, HPE, Dell, EMC, VMWare, Juniper, Veem, Citrix, NetApp  i wiele innych.  Dodatkowo dostępne są egzaminy podnoszące kwalifikacje w dziedzinie księgowości, kontrolingu, hr, managementu i innych dziedzin.

 

2017-08-21

Letnia Noc IT z Intel

Noc IT, cykliczne już spotkanie pasjonatów i profesjonalistów branży informatycznych, nie zwalnia tempa mimo wakacji. Już 2 sierpnia we wrocławskiej kawiarni Barbara przy ul. Świdnickiej partner wydarzenia - marka Intel zaprezentuje laptopy 2w1 wykorzystujące procesory tego producenta. Ponadto będzie także mowa o nowości na rynku pamięci masowych - technologii Intel Optane.

 

2017-08-21

Zapraszamy na śniadanie biznesowe z technologią Sophos!

Zapraszamy na śniadanie biznesowe  z technologią Sophos!

Tym razem opowiemy o Synchronized Security w połączeniu z funkcjonalnościami  produktu Sophos XG!

2017-07-07

NOC IT z MICROSOFT

Seria spotkań pasjonatów najnowszych technologii IT, które organizuje Centrum Kompetencyjne AB, w ramach wrocławskich Nocy IT nie zwalnia tempa. Już 7 czerwca czeka nas kolejna edycja, która po raz pierwszy zagości w kultowym miejscu – lokalu BARBARA przy ul. Świdnickiej. Partnerem tego wydarzenia będzie Microsoft – światowy potentat  z branży technologii informacyjnych.

2017-05-23
AB.SA
Centrum Kompetencyjne