Centrum Kompetencyjne - Informacje

Promocja na autoryzowane szkolenie SOPHOS

Zapraszamy na autoryzowane szkolenie i warsztaty sophos „Sophos Certified Engineer – Unified Threat Management”. Kurs dotyczy bezpieczeństwa sieci i przeznaczony jest dla specjalistów technicznych, którzy będą wdrażać i demonstrować UTM-y marki Sophos. Program certyfikowanego szkolenia Sophos zawiera przegląd dostępnych rozwiązań, w tym wprowadzenie do głównych funkcji i koncepcji konfiguracji. Składa się z prezentacji i warsztatów Sophos pomagających lepiej zrozumieć materiał szkoleniowy

2017-04-20

NOC IT z SOPHOS

Już 19 kwietnia odbędzie się 2. edycja Nocy IT. Tym razem profesjonaliści z branży nowoczesnych technologii będą mieli okazję porozmawiać o kwestiach bezpieczeństwa systemów informatycznych. Jak poprzednio, impreza odbędzie się w Novocainie. Start 19 kwietnia o 18:45.

2017-03-27

Pierwsza Noc IT za nami

Noc IT, czyli spotkanie dla praktyków nowoczesnych technologii, organizowane przez Centrum Kompetencyjne AB S.A, odbyło się w ubiegłą środę w jednym ze znanych  lokali na wrocławskim Rynku. Partnerem premierowego wydarzenia był QNAP - czołowy dostawca sieciowych pamięci masowych (NAS).

2017-03-07

NOC IT - NOWY CYKL SPOTKAŃ

NOC IT - NOWY CYKL SPOTKAŃ ORGANIZOWANY PRZEZ CENTRUM KOMPETENCYJNE

2017-02-14

Szkolenia z technologii chmurowych Microsoft

Centrum Kompetencyjne AB uruchamia cykl szkoleń „Infrastruktura IT w przedsiębiorstwie oparta o Microsoft Azure”. W ramach warsztatów technicznych uczestnicy będą mogli w sposób praktyczny zapoznać się z technologiami chmurowymi Microsoft, a w szczególności Microsoft Azure. Szkolenia rozpoczną się w lutym i potrwają do czerwca 2017 roku.
2017-02-14
AB.SA
Centrum Kompetencyjne