Sync with Sophos

Jeżeli nie jesteś
naszym klientem pobierz formularz zgłoszenia

Sync with Sophos

Nr. referencyjny

923

Opis

Zapraszamy na nasze co kwartalne warsztaty z cyklu „Sync with Sophos“, podczas których tym razem przekażemy Państwu praktyczną wiedzę i umiejętności ułatwiające zademonstrowanie klientom warstw ochrony urządzeń końcowych dostępnych w rozwiązaniach Sophos Intercept X oraz Endpoint Protection Advanced.

W trakcie części technicznej Grzegorz Nocoń zaprezentuje na żywo symulację ataku z wykorzystaniem narzędzia Sophos Tester i pokaże jak - warstwa po warstwie - rozwiązania Sophos Endpoint Protection Advanced oraz Intercept X neutralizują ten atak. Dodatkowo zaplanowaliśmy specjalną sesję “Ucz się ćwicząc”, w trakcie której będziecie Państwo mogli samodzielnie przećwiczyć podobne eksperymenty w działającym środowisku.
Uwaga: do udziału w tej sesji proszę przygotować we własnym zakresie wirtualną instancję klienta Windows z zainstalowanymi bezpłatnymi wersjami testowymi oprogramowania Sophos Intercept X oraz Endpoint Protection Advanced.

W części sprzedażowej Maciej Kotowicz przedstawi najlepsze praktyki oraz strategie sprzedaży rozwiązań do ochrony urządzeń końcowych, a także podpowie jak skutecznie korzystać z udostępnianego partnerom przez Sophos narzędzia do automatycznego generowania leadów.

Data szkolenia

11/09/2018

Czas trwania

1 dzień

Agenda


09:00 Rejestracja

9:30-10:30 Część sprzedażowa:

• Najlepsze praktyki i strategie sprzedaży rozwiązań Intercept X oraz Endpoint Protection Advanced
• Jak generować leady z wykorzystaniem narzędzi i zasobów Sophos

10:30-12:30 Część techniczna:

• Demonstracja ataku z wykorzystaniem narzędzia Sophos Tester
• Warstwy ochrony urządzeń końcowych w rozwiązaniach Sophos Intercept X oraz Endpoint Protection Advanced
• “Ucz się ćwicząc” (Prosimy o przygotowanie wirtualnej instancji klienta Windows, z zainstalowanymi bezpłatnymi wersjami testowymi oprogramowania Sophos Intercept X oraz Endpoint Protection Advanced)

12:30 Lunch

ProwadzącyGrzegorz Nocoń

Maciej Kotowicz

Limit miejsc

20

Adres

Miejsce szkolenia

MAGNICE

Data szkolenia

11/09/2018 r.

Cena szkolenia


brutto/os.

AB.SA
Centrum Kompetencyjne