• 25-02-2020
  • Aktualności
  • Damian Górski

4 marca to kolejna szansa, by poznać nowoczesne technologie

ZAAWANSOWANY

MONITORING WIZYJNY

MOŻE BYĆ ŁATWY

DZIĘKI SYNOLOGY I

AXIS.

Monitoring wizyjny ma obecnie szerokie zastosowanie w wielu obszarach. Gospodarstwa domowe, małe firmy, a także duże przedsiębiorstwa. Nie ma znaczenia z jakiej jesteś branży! Z monitoringiem spotykamy się w bankach, hotelach czy firmach przemysłowych. Znajdziesz go również we własnym mieście jako system wspomagania w zarządzaniu nim i jego bezpieczeństwem.

Skuteczny nadzór, analityka i kontrola dostępu przyczyniają się do minimalizowania wypadków lub kradzieży, czyli ochrony ludzi i mienia, a także do optymalizacji procesów w firmie. Zwiększają wydajność biznesową i poprawiają dostęp do informacji.

Podczas Nocy IT zaprezentujemy rozwiązania firmy Axis I Synology z zakresu security oraz optymalizacji procesów biznesowych. Pokażemy, w jaki sposób firmy IT mogą zdywersyfikować swoją ofertę, zbudować ciekawe kompetencje i zaproponować klientom wartość dodaną. Udowodnimy, że monitoring wizyjny nie musi być trudny i skomplikowany, Dzięki intuicyjnej aplikacji Synology Surveillance Station zaawansowane systemy monitoringu można zbudować w prosty i szybki sposób.

Przy stoisku DEMO będzie można sprawdzić działanie aplikacji na sprzęcie Synology oraz AXIS.