Centrum Kompetencyjne - Centrum Kompetencyjne obchodzi rocznicę

Centrum Kompetencyjne obchodzi rocznicę

W lutym 2010 odbyły się pierwsze szkolenia w Centrum Kompetencyjnym stworzonym przez AB S.A. Przez ten rok kształciło sie u nas ok 1000 osób na organizowanych przez nas warsztatach i wykładach.

Centrum kompetencyjne powstało w lutym 2010 roku przy AB S.A.Od początku funkcjonowania w Centrum Kompetencyjnym odbywa się wiele szkoleń. Tematyka i charakter prowadzonych szkoleń zapewnia uczestnikom swobodny dostęp do najnowszych, dostępnych technologii IT. Jednym z założeń Centrum Kompetencyjnego AB S.A. jest przekazywanie nie tylko wiedzy teoretycznej, ale także wiedzy czysto praktycznej. Jest to możliwe dzięki najnowocześniejszemu sprzętowi będącego na wyposażeniu sal szkoleniowych. Dodatkowym atutem Centrum Kompetencyjnego AB S.A. jest szeroka współpraca z czołowymi producentami rozwiązań IT w zakresie kontentu  jak i sposobów jego przekazywania.
Początkowo Centrum Kompetencyjne mieściło się tylko we Wrocławiu i dysponowało salą wykładową na ok 70osób i laboratorium na 12 osób. W grudniu 2010 powstał także oddział CK w Warszawie- sala laboratorium na 16osób. Planowane są dalsze inwestycje.

 Badany po każdym szkoleniu poziom zadowolenia Uczestników zarówno z merytorycznego aspektu zawartości wykładów, jak i z punktu widzenia organizacyjnego, jest wysoki, co przynosi nam ogromną satysfakcję i daje motywację do dalszego doskonalenia naszych działań.

Szkolenia, jakie oferujemy naszym Klientom to m.in.:

mBYOS: Platformy serwerowe firmy Intel®
vPro™: Technologia zdalnego zarządzania infrastrukturą komputerów osobistych
Szkolenie PC/System Architect
HP Sales Builder

2013-01-30

AB.SA
Centrum Kompetencyjne
„Potwierdzam, że zapoznałem/łam się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych znajdującymi się w Polityce Prywatności”.