Centrum Kompetencyjne - Harmonogram szkoleń na marzec

Harmonogram szkoleń na marzec

Centrum Komptenecyjne zaplanowało na marzec szereg szkoleń dla naszych Klientów.
14 marca odbędzie się szkolenie Profejsonalne rozwiązania Airlive. Projektowanie i Budowa Systemów Monitoringu IP.  Poprzednia edycja tego szkolenia, która miała miejsce 31 stycznia, spotkała się z ogromnym zainteresowaniem uczestników. Powtórzenie kursu w tak krótkim czasie to wyjscie naprzeciw licznym zapytaniom ze strony naszych Klientów. Spotkanie odbyło sie w formie teoretycznego szkolenia popartego warsztatami.
W dniach 22-23 marca odbędzie się kolejna - III część - z serii microBYOS - serwery Intel dla początkujących. W tej części koncentrujemy się na wdrożeniu serwera u klienta, instalacji systemu operacyjnego i automatyzacji tego procesu.
Inne tematy poruszane podczas tego szkolenia to: wirtualizacja i budowa klastra - kiedy warto wdrożyć te funkcjonalności i jak to zrobić. Szkolenie odbywa się w laboratorium kompuerowym , co pozwala na praktyczne przećwiczenie omawianych tematów.
Pod koniec miesiąca w dn 2403 odbędzie się szkolenie Monitoring IP - rozwiazania LevelOne. Szkolenie adresowane jest dla firm oferujących monitoring analogowy i cyfrowy, a także chcących poszerzyć swoją ofertę o własnie takie usługi. Mile widziane zarówno osoby zajmujące się montażem, jak i pracujące w dziale sprzedaży.
Celem szkolenia jest zaprezentowanie kompleksowych rozwiązań w zakresie monitoringi IP z oferty LevelOne. Najważniejszą częścią szkolenia jest prezentacja praktyczna, gdzie będzie można zobaczyć, jak skonfigurować kamery, rejestrator a także autorskie oprogramowanie do monitoringu LevelOne.
Uczestnik szkolenia nabędzie podstawową wiedzę w zakresie monitoringu IP, doboru konfiguracji sprzętowej pod konkretnego klienta a także instalacji i konfiguracji sprzętu.
Centrum Kompetencyjne oferuje także swoim Klientom możliwość uczestnictwa w autoryzowanych szkoleniach D-Linka. W marcu zaplanowano szkolenia: Konfiguracja przełączników zarządzających XStack,  Konfiguracja i zarządzanie zaporami sieciowymi NetDefend, Konfiguracja i zarządzanie kontrolerami bezprzewodowymi. Szkolenia prowadzone są w grupach 2-4 osób w formie warsztatów. Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje imienny certyfikat firmy D-Link poświadczający udział w szkoleniu. Certyfikat taki ważny jest przez okres 2 lat od daty ukończenia szkolenia. Ważną informacją jest fakt, że w do końca marca koszt szkolenia objety jest 50% promocją.


Szczegóły na www.abonline.pl/szkolenia.

2013-01-30

AB.SA
Centrum Kompetencyjne
„Potwierdzam, że zapoznałem/łam się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych znajdującymi się w Polityce Prywatności”.