Centrum Kompetencyjne - Szkolenie w ramach programu ZYXEL EDUCATION CENTER

Szkolenie w ramach programu ZYXEL EDUCATION CENTER

    W maju w siedzibie Centrum Kompetencyjnego w Warszawie odbędzie się pierwsze szkolenie w ramach programu ZYXEL Education Center: ZCNE Security Level 1. Program certyfikacyjny ZyXEL Education Center został stworzony z myślą o wszystkich, którzy chcą zdobyć lub poszerzyć wiedzę na temat implementacji rozwiązań ZyXEL z rodziny Security.

W czasie kursu przedstawiamy funkcjonalności urządzeń serii ZyW ALL USG oraz weryfikujemy zdobyte informacje w czasie ćwiczeń praktycznych. Celem kursu jest opanowanie umiejętności korzystania z szerokiej gamy możliwości, które oferują produkty z serii ZyWALL. Każdy kurs kończy się testem, którego zaliczenie jest warunkiem otrzymania certyfikatu ZCNE, będącego gwarancją jakości wiedzy uczestników.

Uczestnicy szkoleń ZyXEL Education Center, uzyskają dostęp do szerokiego portfolio ciekawych ofert specjalnych. Certyfikowani Partnerzy otrzymają wzmocnione wsparcie sprzedaży, znajdą się na liście preferowanych Partnerów zamieszczonej na stronie internetowej ZyXEL, a także zostaną otoczeni opieką Partner Managera. Połączenie z jednej strony przeszkolonego technicznie Partnera, dysponującego kompetencjami umożliwiającymi wdrażanie technologii ZyXEL, z drugiej zaś strony zaplecza w postaci silnego producenta, doprowadzi do nawiązania ścisłej, satysfakcjonującej dla obu stron współpracy i pozwoli wyjść na przeciw wciąż rosnącym oczekiwaniom rynku.
Szkolenie odbędzie się w dniach 23-24 maja – serdecznie zapraszamy do udziału.

2013-01-30

AB.SA
Centrum Kompetencyjne
„Potwierdzam, że zapoznałem/łam się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych znajdującymi się w Polityce Prywatności”.