Centrum Kompetencyjne - Nowości w ofercie CK

Nowości w ofercie CK

Na najbliższe tygodnie Centrum Kompetencyjne oferuje szeroką ofertę szkoleń. Nowością w  ofercie są szkolenia z kompetencji miękkich.  Pierwsze z tych szkoleń, jakie chcemy Państwu zaproponować odbędzie się w dniu 17.06 - temat:  Doskonalenie kompetencji sprzedażowych (Blok: Sprzedaż, negocjacje i obsługa klienta).

Szkolenie skierowane do wszystkich pracowników z branży IT, którym niezbędne są pogłębione kompetencje handlowe oraz obsługi klienta szczególnie w relacji B2B, a także dla handlowców, dla których niezbędne jest sprawne funkcjonowanie w zmieniających się kontekstach i sytuacjach społecznych, wymagających rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i osobistych w relacjach z klientami. Szkolenie prowadzone jest przez wykwalifikowanego trenera i jest poświadczone certyfikatem. Korzyści wynikające z ukończenia szkolenia to m.in.: wzrost efektywności sprzedaży oraz budowania i wzmacniania zaufania Klienta, wzrost skuteczności sprzedaży, obniżenie liczby niedokończonych transakcji, stosowanie efektywnej komunikacji i używanie języka korzyści.


Na maj i czerwiec przewidziane są także kolejne edycja naszych szkoleń cyklicznych : HP Sales Builder we Wrocławiu i w Warszawie, Technologia vPro. 20.05 firma Fujitsu zaprezentuje kompleksowa ofertę Lifebooków dla profesjonalnych rozwiązań. Warsztaty D-Link na stałe wpisały się do harmonogramu naszych szkoleń.
W maju nawiązaliśmy tez współpracę  z ZYXEL Education Center. Pierwsze szkolenie z cyklu już 23-24.05 w naszej siedzibie w Warszawie.  Przewidziane są także szkolenia MS: Bezpieczeństwo systemów i usług Microsoft Windows 2008 oraz Instalacja i konfiguracja Windows Server R2 i domeny Active Directory oraz szkolenia z usług On-Line'owych.

Dla naszych Klientów umożliwiamy także rejestrację na Konferencję IOMEGA - AXIS - EMC pt: „Storage dla SMB - kierunki rozwoju"

 

2013-01-30

AB.SA
Centrum Kompetencyjne
„Potwierdzam, że zapoznałem/łam się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych znajdującymi się w Polityce Prywatności”.