Centrum Kompetencyjne - Szkolenia STSI - nowe szkolenie z technologii serwerowych Intela w ofercie CK

Szkolenia STSI - nowe szkolenie z technologii serwerowych Intela w ofercie CK

Po sukcesie autorskiego cyklu szkoleń mByos - Platformy Serwerowe Intel, Centrum Kompetencyjne rozpoczęło nowy cykl z tematyki serwerowej .

Dla przypomnienia - w marcu AB S.A. została nagrodzona za sukces w implementacji innowacyjnych i efektywnych technicznych szkoleń dla klientów z zakresu technologii serwerowych oraz technologii Intel vPro. To pierwsze tak znaczące wyróżnienie dla Centrum Kompetencyjnego AB, które dwa lata z rzędu systematycznie organizowało szkolenia z cyklu Intel mBYOS pozwalające klientom lepiej poznać budowę serwerów Intel oraz najnowszych technologii z nimi związanych.

 

Jesienią tego roku Centrum Kompetencyjne AB S.A. wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, oferuje swoim Klientom nowy cykl spotkań, będący poniekąd kontynuacją mByos. Szkolenia te to:  STSI Specjalista Technologii Serwerowych firmy Intel

Szkolenie, którego tematyka koncentruje się na technologiach implementowanych w platformach serwerowych firmy Intel®. Podczas dwóch dni szkolenia, uczestnik   ma możliwość zapoznania się z najnowszymi produktami serwerowymi firmy Intel® - ich zastosowaniem, architekturą, sposobem konfiguracji i dostępnymi narzędziami oraz funkcjami zarządzania. Podczas szkolenia poruszana jest tematyka rozwiązywania problemów (troubleshooting) hardware'owych i software'owych, które mogą wystąpić w cyklu życia serwera. Uczestnik zapoznaje się z metodologią troubleshootingu najpierw podczas sesji wykładowej, a następnie podczas ćwiczeń, stosując zdobytą wiedzę w praktyce. Szkolenie jest przygotowane jako laboratorium, które obejmuje szereg ćwiczeń uzupełniających wiedzę teoretyczną. Do dyspozycji uczestnika szkolenia jest infrastruktura platform serwerowych Intel®, na których będą wykonywane wszystkie zadania. Szkolenia kończy się krótkim egzaminem uprawniającym do otrzymania świadectwa ukończenia szkolenia STSI.
Szkolenie STSI ma na celu pomoc w zdobyciu certyfikatu Intel Server Specialist.

Adresowane do:
Szkolenie przeznaczone jest przede wszystkim dla osób początkujących lub średniozaawansowanych zajmujących się problematyką serwerową - administrowaniem, instalacją, serwisem lub wdrożeniami infrastruktury serwerowej

Cel szkolenia:
Poszerzenie wiedzy uczestników o zagadnienia instalacji, konfiguracji, zarządzania i utrzymania infrastruktury serwerowej w oparciu o technologie firmy Intel®.

Sesje szkoleniowe odbywają się w ośrodkach we Wrocławiu i Warszawie - są jeszcze wolne miejsca.

 

2013-01-30

AB.SA
Centrum Kompetencyjne
„Potwierdzam, że zapoznałem/łam się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych znajdującymi się w Polityce Prywatności”.