Centrum Kompetencyjne - CK otwiera kolejny ośrodek szkoleniowy w Chorzowie

CK otwiera kolejny ośrodek szkoleniowy w Chorzowie

W ramach działalności Centrum Kompetencyjnego przeprowadzane są szkolenia technologiczne z zakresu systemów operacyjnych, oprogramowania narzędziowego, administracji i konfiguracji serwerów, a także narzędzi pozwalających na przygotowanie projektów budowy struktury teleinformatycznej firmy. To stwarza mniejszym firmom szansę na rozszerzenie swojej oferty o nowe technologie i rynki docelowe. Dzięki umieszczeniu w ofercie Centrum Kompetencyjnego szkoleń z zakresu technik sprzedaży, rozmów handlowych, negocjacji etc, Klienci mogą podnieść także swoje umiejętności interpersonalne w biznesie.

Obecnie trwają zapisy na szkolenia i warsztaty:
·         STSI – Specjalista Technologii Serwerowych firmy Intel
STSI ma na celu pomoc w zdobyciu certyfikatu Intel Server Specialist. Cykl przeznaczony jest przede wszystkim dla osób początkujących lub średniozaawansowanych zajmujących się problematyką serwerową - administrowaniem, instalacją, serwisem lub wdrożeniami infrastruktury serwerowej.

·         Technologia v Pro
Laboratoria dla Klientów i Partnerów AB zainteresowanych implementacją zarządzania komputerami przy użyciu technologii Intel vPro.

·         Autoryzowane szkolenia Microsoft
Szkolenie skierowane do administratorów oraz programistów baz danych odpowiedzialnych za administrację oraz zarządzanie bazami danych SQL Server 2008 oraz do osób zainteresowanych uzyskaniem certyfikatu MCTS: SQL Server 2008, Implementation and Maintenance.

·         szkolenia vendorskie  - szkolenia z zakresu oprogramowania, produktów i rozwiązań dostawców firmy AB.

 

Ponadto w chorzowskim Centrum Kompetencyjnym regularnie odbywać się będą szkolenia dedykowane bezpośrednio sieci Alsen – największej sieci franczyzowych w Polsce działającej na rynku nowych technologii, należącej do Grupy AB. Większość z nich będzie skierowana do partnerów biznesowych i ma na celu wsparcie umiejętności sprzedażowych oraz technicznych zainteresowanych osób.

 

CK Chorzów posiada w pełni wyposażone 10-osobowe laboratorium oraz 2 sale, w tym wykładową na 30 osób.

2013-01-30

AB.SA
Centrum Kompetencyjne
„Potwierdzam, że zapoznałem/łam się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych znajdującymi się w Polityce Prywatności”.