Centrum Kompetencyjne - Szkolenia kompetencyjne dla inżynierów

Szkolenia kompetencyjne dla inżynierów

W wielu firmach działających w sektorze nowoczesnych technologii, coraz częściej w procesie sprzedaży uczestniczą technicy oraz inżynierowie. Występują oni w roli handlowca odpowiedzialnego za sprzedaż zaawansowanych technicznie usług i produktów i/lub jako bezpośrednie wsparcie sprzedaży (presales, product manager). Liczne rynkowe przykłady pokazują, że osoby z doświadczeniem inżynierskim nie czują się komfortowo w bezpośrednim kontakcie z Klientem i w procesie sprzedaży. Inżynierowie często skupiają się na technicznych aspektach rozwiązania, mniejszą wagę przywiązując do pozyskania informacji o potrzebach Klienta i prezentacji rozwiązania przez pryzmat korzyści rozwiązujących określone problemy. Szkolenie to ma pomóc inżynierom-handlowcom budować trwałe relacje z Klientami, odkrywać ich niejawne potrzeby i łamać schematy w rozmowach handlowych.

Aby wyjśc na przeciw potrzebom naszych Klientów przygotowaliśmy dwa szkolenia kompetencyjne:
SPRZEDAŻ DLA INŻYNIERÓW
NEGOCJACJE DLA INŻYNIERÓW
Szkolenia są tak skonstruowane, że mogą stanowić osobne studium, polecamy jednak udział w obydwu sesjach. Takie podejście pozwoli zdobyć inżynierom i product managerom kompletną wiedzę na temat sprzedaży i negocjacji.

Szkolenia organizowane są w Centrum Kompetencyjnym w Chorzowie. Planowane są także edycje we Wrocławiu i Warszawie.

2013-01-30

AB.SA
Centrum Kompetencyjne
„Potwierdzam, że zapoznałem/łam się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych znajdującymi się w Polityce Prywatności”.