Centrum Kompetencyjne - Sierpniowa oferta Centrum Kompetencyjnego AB

Sierpniowa oferta Centrum Kompetencyjnego AB

Centrum Kompetencyjne AB powstało w 2010 roku we Wrocławiu, w ramach firmy AB S.A. Od tego czasu nieustannie się rozwija, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i partnerów handlowych. W swojej ofercie proponuje zarówno kursy z zakresu technologii jak i tzw. szkolenia miękkie z technik sprzedaży. Pod koniec sierpnia ruszą dwa nowe cykle szkoleniowe.

Szkolenia przeprowadzane przez Centrum Kompetencyjne AB cieszą się dużym powodzeniem i dobrą opinią. Aby wszyscy zainteresowani mogli skorzystać z możliwości uczestniczenia w ciekawych zajęciach prowadzonych przez wykwalifikowanych trenerów, w sierpniu uruchamiamy kolejne cykle szkoleniowe  - mówi Zbigniew Mądry, Dyrektor Handlowy i Członek Zarządu AB S.A

 

AB Menedżera Sprzedaży w branży IT - niezbędnik każdego szefa to dwudniowy interaktywny trening, podczas którego uczestnicy będą mogli dowiedzieć się jak realizować 5 ról przypisanych dla każdego menedżera, odkryją swój styl przywództwa oraz nauczą się jak rozwijać umiejętności swoich współpracowników, poznają sposoby budowania efektywnego zespołu, a także przypomną sobie etapy procesu sprzedaży. Warsztaty odbędą się w dniach 27-28 sierpnia 2012 roku.

 

AB Sprzedawania w branży IT - niezbędnik każdego handlowca to również dwudniowy interaktywny trening, podczas którego będzie można poznać podstawy techniki sprzedaży, prezentacji i negocjacji, dowiedzieć się jak podnieść efektywność i zminimalizować zjawisko stresu i presji czasu,
a także nauczyć się jak profesjonalnie sprzedawać

 

2013-01-30

AB.SA
Centrum Kompetencyjne
„Potwierdzam, że zapoznałem/łam się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych znajdującymi się w Polityce Prywatności”.