Centrum Kompetencyjne - Szkolenia z ZYXEL Education Center w CK

Szkolenia z ZYXEL Education Center w CK

Solidna sieć firmowa to klucz do sukcesu w dobie ery cyfrowej, gdzie transakcje i informacje powstają i są przekazywane w wirtualnym świecie. Przełączniki firmy ZyXEL zapewniają szeroki zakres inteligentnych usług, które sprostają wyzwaniom stawianym przez najbardziej wymagających klientów.

Seria ZyWALL sprawdza się w różnych środowiskach, od małych i średnich firm, poprzez SOHO, telemarketing, aż do użytkowników domowych oraz sektora edukacji. Seria ZyWALL oferuje rozbudowany firewall do ochrony sieci, a funkcja IPSec VPN pozwala na stworzenie bezpiecznego połączenia dla e-biznesu. ZyWALL pomaga użytkownikowi zminimalizować koszty utrzymania,a jednocześnie zapewnia wysoką jakość środowiska sieciowego.


 

W ofercie Centrum Kompetencyjnego AB dostępne są już:

 

ZYXEL: ZYXEL Education Center - ZCNE Switch Level I to dwudniowy kurs, który koncentruje się na szczegółowym przedstawieniu technik w oparciu o praktyczne przykłady zastosowań rozwiązań proponowanych przez firmę ZyXEL. Głównym celem programu jest rozszerzenie podstawowej wiedzy, a także umiejętności praktycznych, aby w pełni korzystać z możliwości przełączników oferowanych przez firmę ZyXEL. Szkolenie odbędzie się w dniach 9-10 października 2012 roku, o godzinie 9.00 w warszawskiej siedzibie CK.

 

ZYXEL: ZYXEL Education Center - ZCNE Security Level I to dwudniowe szkolenie zakończone egzaminem, skoncentrowane na wyjaśnieniu podstaw teorii bezpieczeństwa technologicznego, wspartego praktycznymi przykładami i rozwiązaniami. Celem kursu jest opanowanie umiejętności korzystania z funkcji i możliwości produktów z serii ZyWALL.  Warsztaty odbędą się w dniach 21-22 listopada 2012 roku, o godzinie 9.00 w warszawskiej siedzibie CK.

 

 

2013-01-30

AB.SA
Centrum Kompetencyjne
„Potwierdzam, że zapoznałem/łam się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych znajdującymi się w Polityce Prywatności”.