Centrum Kompetencyjne - ZyXEL Workshops w Centrum Kompetencyjnym AB

ZyXEL Workshops w Centrum Kompetencyjnym AB

ZyXEL Workshops to cykl warsztatów nakierowanych na zdobycie praktycznych umiejętności pozwalających na łatwiejsze planowanie wdrożeń, szybką konfigurację oraz bezproblemowe zarządzanie rozwiązaniami oferowanymi przez firmę ZyXEL. W ramach tego cyklu odbędą się szkolenia na różnych poziomach zaawansowania: z bezpieczeństwa sieci, przełączników oraz sieci bezprzewodowych.

 

Szkolenia odbędą się w Warszawie, w terminach:

20 lutego – Switch & WiFi Workshop

24 kwietnia – Security Workshop Level I

29 maja – Switch & WiFi Workshop

 

To już drugi cykl szkoleń organizowany wspólnie z firmą ZyXEL. Poprzednie warsztaty odbyły się jesienią zeszłego roku i cieszyły się bardzo dużą popularnością. Uczestnicy obecnej edycji szkoleń ZyXEL Workshops, mogą liczyć na dostęp do szerokiego portfolio produktowego oraz uzyskują dodatkowe wsparcie sprzedaży ze strony producenta – tłumaczy Zbigniew Mądry, Dyrektor Handlowy i Członek Zarządu AB S.A.

 

Spółka ZyXEL powstała na Tajwanie w 1989 r. i obecnie jest czołowym dostawcą kompletnych rozwiązań szerokopasmowych dla przedsiębiorstw technologicznych, małych i średnich firm oraz użytkowników domowych.

2013-03-05

AB.SA
Centrum Kompetencyjne
„Potwierdzam, że zapoznałem/łam się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych znajdującymi się w Polityce Prywatności”.