Centrum Kompetencyjne - Szkolenia IBM w ofercie Centrum Kompetencyjnego AB

Szkolenia IBM w ofercie Centrum Kompetencyjnego AB

Program skierowany jest do handlowców, inżynierów i przedsiębiorców działających na rynku IT oraz do wszystkich partnerów biznesowych spółki AB. Podczas dwudniowych szkoleń uczestnicy będą mieli szansę zapoznać się z ofertą serwerów i storage IBM, a także z zagadnieniami poświęconymi instalacji, konfiguracji i zarządzaniu macierzami Storewize V3700. Na spotkaniu zostaną przedstawione nowości produktowe oraz zalety platform opartych na procesorach Intel XEON E5. Druga część spotkania będzie poświęcona usługom wsparcia technicznego. Podczas warsztatów uczestnicy będą mogli wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce.

 

Szkolenia przeprowadzane przez Centrum Kompetencyjne cieszą się bardzo dużą popularnością, dlatego zdecydowaliśmy się przeprowadzić kolejny cykl szkoleniowy, tym razem we współpracy

z IBM. W swojej działalności dążymy do pełnego zaspakajania potrzeb klientów, dlatego nasze programy skierowane są zarówno do handlowców oraz inżynierów, jak i przedsiębiorców działających na rynku IT - mówi Zbigniew Mądry, Dyrektor Handlowy i Członek Zarządu AB S.A.

 

2013-06-03

AB.SA
Centrum Kompetencyjne
„Potwierdzam, że zapoznałem/łam się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych znajdującymi się w Polityce Prywatności”.