Centrum Kompetencyjne - Bogata oferta webinarów w tym tygodniu

Bogata oferta webinarów w tym tygodniu

W tym tygodniu przygotowaliśmy bardzo ciekawe webinaria.

29.06 - Mała macierz w firmie czyli które MSA wybrać - przedstawione zostaną nowości produktowe. Webinar będzie głównie poświęcony dwóm modelom macierzt MSA 1040 oraz 2040.

30.06 - Bliskie spotkania ze stacjami roboczymi Fujitsu - Jeśli nie desktop to co? Inne oblicza stacji Fujitsu Celsius z kartami NVIDIA - na trzecim i zarazem ostatnim spotkaniu odnośnie workstacji Fujitsu pokazane zostaną mocne strony stacji roboczych Fujitsu z kartami NVIDIA na przykładzie stacji mobilnej H760 i rackowej stacji C740.

1.07 - Zaawansowana administracja funkcjonalnościami Office 365 - Możliwości rozbudowy i integracji Office 365 oraz kierunek rozwoju. To ostatnie już spotkanie w cyklu webinarów o Office 365. Przedstawione zostaną elementy nie poruszone w poprzednich odcinkach, jednak nie mniej ciekawe i przydatne oraz możliwości integracji platformy z różnymi narzędziami. Na zakończenie przewidziana sesja pytań i odpowiedzi.

Szczegóły dotyczące powyższych spotkań, znajdziecie Państwo na w zakładce Szkolenia->Webinaria.

2016-06-28

AB.SA
Centrum Kompetencyjne
„Potwierdzam, że zapoznałem/łam się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych znajdującymi się w Polityce Prywatności”.