Centrum Kompetencyjne - LIPCOWE SZKOLENIA ARUBA

LIPCOWE SZKOLENIA ARUBA

Nasze poprzednie edycje warsztatów ARUBY cieszyły się dużym powodzeniem, dlatego postanowiliśmy uruchomić kolejną edycję w lipcu. Szkolenie składa się z krótkiej części teoretycznej, na której opowiemy o pozycjonowaniu marki, historii i unikalnych cechach oraz trzech laboratoriów:
Lab 1: Basic Instant AP (IAP) Configuration Lab

Lab 2: Advanced Instant AP (IAP) Lab

Lab 3: Instant AP (IAP) + AirWave Lab

Kolejna nasza lipcowa propozycja to webinarium, podczas którego skupimy się na zastosowaniach #GenMobile w kontekście sektorów edukacji podstawowej, jak i wyższej oraz rozwiązaniom mobilnym w sektorze usług medycznych i szpitalnych.
ARUBA #GenMobile to sieci bezprzewodowe całkowicie niezależne od wieku i lokalizacji swoich użytkowników, pozwalające jedocześnie na użycie wysoko zaawansowanej technologii Wi-Fi w połączeniu z wymaganiami i specyfiką poszczególnych sektorów z naszego życia publicznego.
W trakcie prezentacji pokażemy i omówimy różne produkty z szerokiego portfolia HPE ARUBA w konkretnych zastosowaniach w wyżej wymienionych domenach oraz możliwości ich skalowania w zależności od wielkości wdrożenia.

Terminy i szczegóły dotyczące ww wydarzeń znajdziecie w zakładce SZKOLENIA.

 

2016-07-13

AB.SA
Centrum Kompetencyjne
„Potwierdzam, że zapoznałem/łam się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych znajdującymi się w Polityce Prywatności”.