Centrum Kompetencyjne - Warsztaty Fujitsu - nowe terminy szkoleń

Warsztaty Fujitsu - nowe terminy szkoleń

ETERNUS Storage - Fujitsu to dwudniowe darmowe warsztaty mające na celu przybliżenie portfolia produktowego Fujitsu oraz omówienie funkcjonalności technologii implementowanych w macierzach ETERNUS Fujitsu.
Szkolenie skierowane jest głównie do inżynierów presales, inżynierów sprzedaży, inżynierów zajmujących się wdrożeniami, osób technicznych pracujących z Klientami końcowymi. Zdobyta wiedza ma ułatwić zdanie egzaminu dostępnego na portalu FIOLA.
Pierwszy dzień szkolenia będzie zawierał część teoretyczną i pokaz live, w drugim dniu uczestnicy będą mogli realizować zadania na sprzęcie fizycznym.
Zapraszamy na szkolenia 12-13.10, 26-27.10 oraz 8-9.11.

Fujitsu System Architect To jednodniowe szkolenie mające na celu przybliżenie funkcjonalności programu do wycen Fujitsu System Architect.
Szkolenie skierowane jest głównie do inżynierów presales, inżynierów sprzedaży, osób technicznych pracujących z Klientami końcowymi oraz handlowców z zacięciem technicznym. Zdobyta wiedza ma umożliwić samodzielne wycenianie produktów Fujitsu.
Szkolenie będzie zawierało część praktyczną jak i teoretyczną - wprowadzającą.
Zajęcia prowadzone są w języku polskim, materiały oraz oprogramowanie są w języku angielskim i polskim, wymagana jest podstawowa znajomość pojęć i zagadnień związanych z serwerami i macierzami dyskowymi, typu RAID, IOPS, klaster.
Terminy szkoleń: 19.10, 3.11 oraz 17.11.

 

2016-10-13

AB.SA
Centrum Kompetencyjne
„Potwierdzam, że zapoznałem/łam się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych znajdującymi się w Polityce Prywatności”.