Centrum Kompetencyjne - Harmonogram autoryzowanych szkoleń SOPHOS

Harmonogram autoryzowanych szkoleń SOPHOS

Centrum Kompetencyjne AB S.A. w sierpniu br uzyskało status Autoryzowanego Ośrodka Szkoleniowego SOPHOS.

Dzięki tej autoryzacji mamy możliwość przekazania wiedzy, wprowadzenia ich w tajniki bezpieczeństwa IT oraz egzaminowania ich z tych nowych technologii. Nasi partnerzy i ich klienci uzyskują tym samym wartość dodaną, jaką jest ekspercka wiedza i umiejętności.

Szkolenia będą odbywać się w każdym miesiącu - dokładny terminarz dostępny jest : http://ck.ab.pl/szkolenia-vendor/sophos

Przypominamy, że AB S.A.  jest oficjalnym dystrybutorem produktów i rozwiązań Sophos. W ramach obowiązującej umowy dystrybucyjnej  AB S.A. oferuje swoim partnerom wsparcie techniczne, pełną pomoc przy realizacji zgłoszonych projektów, a także edukację poprzez liczne szkolenia i webinaria. Status Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego umożliwia przeprowadzanie egzaminów nadających certyfikaty potwierdzającego nabycie wiedzy i umiejętności w danym zakresie.

Oprócz szkoleń z Sophosa w ofercie Centrum Kompetencyjnego pojawią się także szkolenia sieciowe, szkolenia serwerowe HPE, Fujitsu, Dell, Lenovo, oraz inne warstzaty techniczne.

2017-02-14

AB.SA
Centrum Kompetencyjne
„Potwierdzam, że zapoznałem/łam się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych znajdującymi się w Polityce Prywatności”.