Centrum Kompetencyjne - Pierwsza Noc IT za nami

Pierwsza Noc IT za nami

Noc IT, czyli spotkanie dla praktyków nowoczesnych technologii, organizowane przez Centrum Kompetencyjne AB S.A, odbyło się w ubiegłą środę w jednym ze znanych  lokali na wrocławskim Rynku. Partnerem premierowego wydarzenia był QNAP - czołowy dostawca sieciowych pamięci masowych (NAS).

Wydarzenie zgromadziło ponad 2-krotnie większą liczbę uczestników niż początkowo planowali organizatorzy. Motywem przewodnim pierwszej Nocy IT była archiwizacja danych, przechowywanie i udostępnianie plików, wirtualizacja oraz rozwiązania poprawiające produktywność. Na gości czekały prezentacje oraz warsztaty praktyczne. Dzięki temu mogli zapoznać się z możliwościami systemów operacyjnych QTS oraz QES instalowanych na produktach QNAP. W ramach warsztatów uczyli się również jak korzystać z narzędzi dostępnych w App Center.

- Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni tak dużym zainteresowaniem Nocą IT. Pokazuje to, że na wrocławskiej mapie wydarzeń jest miejsce na tego typu spotkania, które nie tylko edukują praktyków i pasjonatów nowoczesnych technologii IT, ale także są doskonałą okazją do nawiązywania nowych kontaktów i wzmacniania relacji. W trakcie, jak i po spotkaniu otrzymaliśmy wiele bardzo pozytywnych głosów dotyczących tematyki, a także samej formy spotkania. Nasze koleżanki i koledzy z Centrum Kompetencyjnego AB - organizatora Nocy IT – odebrali również dużo zapytań nt. innych dostępnych szkoleń i ich zakresu. Także zapowiedź kolejnych edycji Nocy IT, o których wkrótce podamy szczegóły organizacyjne, spotkała się z dużym zainteresowaniem – mówi Bartłomiej Bojarski, Business Unit Manager, Presales & Solution Design AB S.A.

Uczestnicy Nocy IT, oprócz udziału w prezentacjach i warsztatach, mieli okazję wymienić się doświadczeniami oraz nawiązać nowe kontakty. Sprzyjała temu swobodna atmosfera, która sprzyjała  nieskrępowanej dyskusji.

Szczegóły o cyklu Noc IT oraz informacje o kolejnych wydarzeniach dostępne są na stronie: www.nocit.pl 

 

 

 

2017-03-07

AB.SA
Centrum Kompetencyjne
„Potwierdzam, że zapoznałem/łam się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych znajdującymi się w Polityce Prywatności”.