Centrum Kompetencyjne - Promocja na autoryzowane szkolenie SOPHOS

Promocja na autoryzowane szkolenie SOPHOS

Zostań certyfikowanym inżynierem Sophos - UTM 

 

Zapraszamy na autoryzowane szkolenie i warsztaty sophos „Sophos Certified Engineer – Unified Threat Management”. Kurs dotyczy bezpieczeństwa sieci i przeznaczony jest dla specjalistów technicznych, którzy będą wdrażać i demonstrować UTM-y marki Sophos. Program certyfikowanego szkolenia Sophos zawiera przegląd dostępnych rozwiązań, w tym wprowadzenie do głównych funkcji i koncepcji konfiguracji. Składa się z prezentacji i warsztatów Sophos pomagających lepiej zrozumieć materiał szkoleniowy.

 

Dlaczego warto?

Szkolenie jest organizowane we Wrocławiu, przez autoryzowanego partnera marki Sophos – Centrum Kompetencyjne A.B S.A. Podczas tego szkolenia poznasz główne możliwości techniczne UTM i korzyści z nich wynikające. Dzięki certyfikowanemu szkoleniu, będziesz potrafił zademonstrować najczęściej wykorzystywane funkcje oraz odpowiednio dobrać rozwiązania do potrzeb klienta. Podczas szkolenia Sophos nauczymy Cię również wdrażania i zarządzania UTM-ami w środowisku nieprodukcyjnym.

 

Co musisz wiedzieć?

By móc wziąć udział w naszym szkoleniu powinieneś posiadać wiedzę techniczną na temat sieci i bezpieczeństwa sieciowego, a najlepiej stosowny certyfikat, jak np. N + CompTIA, CCNA lub równoważny, a także ogólną wiedzę na temat sieci w środowisku Windows. Cenne będzie też doświadczenie w instalacji oraz konfiguracji bram sieciowych i zapór.

 

Certyfikat

Wszyscy uczestnicy kursu będą mieli możliwość wzięcia udziału w specjalnym teście online. Oceni on wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną. Warunkiem zaliczenia testu jest uzyskanie 80% poprawnych odpowiedzi. Uczestnicy powinni pamiętać, że aby stać się Certyfikowanym Inżynierem Sophos, muszą odbyć i zdać dwa kursy produktowe.

 

Kurs Sophos Certified Engineer – UTM trwa półtora dnia, z czego około 8 godzin zostanie przeznaczone na warsztaty.


Promocyjna cena szkolenia to 1490 PLN netto (regularna cena 1990 PLN netto) jest to najniższa cena za szkolenie tego typu w Polsce.

Nie czekaj, zapisz się już dziś. Ilość miejsc ograniczona.

 

Szkolenie odbywa się w komfortowych warunkach z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu w siedzibie Centrum Kompetencyjnego AB S.A. we Wrocławskim Parku Technologicznym.

Centrum Kompetencyjne AB S.A. jest autoryzowanym ośrodkiem szkoleniowym Sophos.

2017-04-20

AB.SA
Centrum Kompetencyjne
„Potwierdzam, że zapoznałem/łam się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych znajdującymi się w Polityce Prywatności”.