Centrum Kompetencyjne - NOC IT z MICROSOFT

NOC IT z MICROSOFT

Seria spotkań pasjonatów najnowszych technologii IT, które organizuje Centrum Kompetencyjne AB, w ramach wrocławskich Nocy IT nie zwalnia tempa. Już 7 czerwca czeka nas kolejna edycja, która po raz pierwszy zagości w kultowym miejscu – lokalu BARBARA przy ul. Świdnickiej. Partnerem tego wydarzenia będzie Microsoft – światowy potentat  z branży technologii informacyjnych.

Najbliższa Noc IT dotyczyć będzie rozwiązań chmurowych oferowanych przez Microsoft oraz urządzeń z serii Microsoft Surface. Uczestnicy poznają pełną paletę możliwości oferowanych w ramach chmury i praktycznych zastosowań tego rozwiązania w biznesie. Technologie chmurowe zdobywają bowiem coraz większe grono zwolenników i coraz częściej stają się alternatywą dla tradycyjnych rozwiązań infrastruktury IT w przedsiębiorstwach. Ideą najbliższej edycji Nocy IT jest popularyzacja zagadnień chmury publicznej Microsoft. W ramach wykładów i warsztatów zostanie zaprezentowane, w jaki sposób stworzyć nowoczesną, bezpieczną i wydajną infrastrukturę IT w MS Azure i Office 365. Rozwiązania te w szybkim tempie zyskują szerokie grono odbiorców, którzy wykorzystują atuty rozwiązań chmurowych w codziennej działalności.

Na wydarzeniu będzie można także „na żywo” przetestować urządzenia z rodziny MS Surface w kontekście ich biznesowych funkcjonalności. Microsoft Surface to linia wysokiej klasy produktów i akcesoriów dedykowana profesjonalistom oraz użytkownikom indywidualnym. Wykorzystane w tabletach podzespoły zapewniają użytkownikom wydajność i wszystkie funkcje laptopa.

Warto podkreślić, że ostatnie spotkanie Nocy IT cieszyły się dużym zainteresowaniem. Uczestnicy aktywnie poznawali urządzenia, oprogramowanie, a także systemy dla centrów danych i przemysłu z zakresu zasilania gwarantowanego oraz chłodzenia precyzyjnego dostarczane przez APC by Schneider Electric (relacja foto dostępna na www.nocit.pl ).

Z racji dużego zainteresowania Nocą IT organizator uruchomił już możliwość zapisów na spotkanie. Udział jest bezpłatny i decyduje kolejność rejestracji.

Szczegóły o czerwcowej edycji Nocy IT oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie: www.nocit.pl 

2017-05-23

AB.SA
Centrum Kompetencyjne
„Potwierdzam, że zapoznałem/łam się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych znajdującymi się w Polityce Prywatności”.