Centrum Kompetencyjne - Letnia Noc IT z Intel

Letnia Noc IT z Intel

Noc IT, cykliczne już spotkanie pasjonatów i profesjonalistów branży informatycznych, nie zwalnia tempa mimo wakacji. Już 2 sierpnia we wrocławskiej kawiarni Barbara przy ul. Świdnickiej partner wydarzenia - marka Intel zaprezentuje laptopy 2w1 wykorzystujące procesory tego producenta. Ponadto będzie także mowa o nowości na rynku pamięci masowych - technologii Intel Optane.

Tradycyjnie już Noc IT odbędzie się w formule prezentacji i praktycznych warsztatów, w trakcie których uczestnicy będą mogli osobiście przetestować urządzenia 2w1 z procesorami Intel® Core™ siódmej generacji. Te wielofunkcyjne rozwiązania łączą w sobie wydajność laptopów i pełną mobilność w postaci jednej i kompaktowej konstrukcji. Warto podkreślić, że na najbliższej Nocy IT będzie mowa o nowej technologii Intel® Optane™, która jest inteligentnym i elastycznym rozwiązanie umożliwiające przyspieszenie pracy komputerów z procesorami Intel®. Zapewnia ona bardzo wysoką szybkość reakcji w przypadku dysków o dużej pojemności i sprawia, że praca jest efektywna i przyjazna.

Z racji dużego zainteresowania serią spotkań Noc IT organizator uruchomił już możliwość zapisów na wydarzenie. Udział jest bezpłatny i decyduje kolejność rejestracji.

Szczegóły o sierpniowej edycji Nocy IT oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie: www.nocit.pl

2017-08-21

AB.SA
Centrum Kompetencyjne
„Potwierdzam, że zapoznałem/łam się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych znajdującymi się w Polityce Prywatności”.