Centrum Kompetencyjne - Innowacje w technologiach serwerowych i sieciowych na najbliższej Nocy IT

Innowacje w technologiach serwerowych i sieciowych na najbliższej Nocy IT

Czym jest Infrastruktura Konwergentna oraz jakie innowacje pojawią się już niebawem w serwerach? O tym wszystkim na kolejnej Nocy IT - cyklicznym spotkaniu pasjonatów i profesjonalistów branży informatycznej, która odbędzie się 6 września we wrocławskiej kawiarni Barbara przy ul. Świdnickiej. Partnerem najbliższego wydarzenia jest Hewlett Packard Enterprise, dostawca rozwiązań zaawansowanych dla biznesu.

Goście Nocy IT, podczas prezentacji i praktycznych warsztatów, poznają rozwiązania z najnowszej rodziny serwerów HPE Proliant 10, wykorzystującej nowe procesory Intel Xeon Scalabe. Eksperci z Centrum Kompetencyjnego AB oraz partnera wydarzenia wyjaśnią, czym jest Infrastruktura Konwergentna, a także pokażą praktyczne przykłady jej zastosowania w biznesie. Jest to bowiem bardzo efektywne rozwiązanie łączące w sobie moc przetwarzania, przestrzeń dyskową oraz networking w jednym urządzeniu.

Podczas spotkania zostaną przeprowadzane również warsztaty praktyczne, prezentujące funkcjonaliści sytemu HPE Aruba ClearPass, obejmujące m.in. zaawansowany dostęp gościnny do sieci Wi-Fi czy BYOD ( Bring Your Own Device ) – onboarding mobilnych urządzeń osobistych do sieci korporacyjnej.

Noc IT to okazja do wymiany doświadczeń oraz nawiązania nowych kontaktów. Dodatkowo swobodna atmosfera panująca podczas wydarzenia sprzyja nieskrępowanej dyskusji i wymianie poglądów. Z racji dużego zainteresowania wydarzeniem organizator uruchomił już możliwość zapisów. Udział jest bezpłatny i decyduje kolejność rejestracji.

Szczegóły o wrześniowej edycji Nocy IT oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie: www.nocit.pl

2017-08-22

AB.SA
Centrum Kompetencyjne
„Potwierdzam, że zapoznałem/łam się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych znajdującymi się w Polityce Prywatności”.