Centrum Kompetencyjne - Aktualny harmonogram szkoleń

Aktualny harmonogram szkoleń

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem szkoleń na najbliższe miesiące.

W ofercie znajdziecie Państwo m.in. cykl szkoleń z Microsoft Azure. Podczas pięciu warsztatów technicznych uczestnicy będą mogli zapoznać się z technologiami chmurowymi, poznają zagadnienia dotyczące użytkowania portalu Azure, zarządzania nim, konfiguracji i użytkowania sieci wirtualnych oraz migracji danych do chmury Microsoft.
Jako Autoryzowany Ośrodek Szkoleniowy SOPHOS zapraszamy także na szkolenia Sophos Certified Engineer UTM i Firewall XG. Kursy przeznaczone są dla specjalistów technicznych, którzy będą demonstrować i wdrażać rozwiązania firmy Sophos. Program szkoleń zawiera przegląd produktów, w tym wprowadzenie do głównych funkcji i koncepcji konfiguracji. Składa się z prezentacji i praktycznych ćwiczeń laboratoryjnych mających na celu wzmocnienie nauczanych treści.  Aby ukończyć kurs, uczestnicy muszą zdać test online. Test ocenia wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną. Warunkiem zaliczenia testu jest uzyskanie 80% poprawnych odpowiedzi. Uczestnicy powinni pamiętać, że aby stać się Certyfikowanym Inżynierem Sophos, muszą odbyć i zdać dwa kursy produktowe.

Przygotowaliśmy także szkolenia z technologii serwerowych i sieciowych.
W naszym harmonogramie już podaliśmy daty szkoleń HPE 3PAR Przeznaczony jest dla osób technicznych oraz architektów rozwiązań, którzy chcą zapoznać się z architekturą macierzy i Synergy, a także HPE Aruba. Wkrótce podamy terminy szkoleń Fujitsu i Lenovo.

Dla osób zaczynających przygodę z sieciami i przełącznikami polecamy dwustopniowe autorskie szkolenia naszych inżynierów, podczas których kursanci w warunkach laboratoryjnych będą mieli możliwość zapoznania się z różnymi drogami konfiguracji współczesnych przełączników sieciowych.

Dla tych, którzy nie mogą się pojawić w naszych ośrodkach szkoleniowych osobiście, przygotowaliśmy webinaria.

 Wszystkie szkolenia dostępne są na naszej stronie internetowej http://ck.ab.pl/szkolenia

Przypominamy także o możliwości zdawania egzaminów Pearson Vue w naszym Centrum Kompetencyjnym.

 

2017-09-14

AB.SA
Centrum Kompetencyjne
„Potwierdzam, że zapoznałem/łam się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych znajdującymi się w Polityce Prywatności”.