Centrum Kompetencyjne - Co nowego w szkoleniach na najbliższe miesiące?

Co nowego w szkoleniach na najbliższe miesiące?

Najnowsze technologie IT rozwijają się w błyskawicznym tempie. Centrum Kompetencyjne AB reaguje na nowe trendy i dostosowuje swoją ofertę do oczekiwań partnerów. Na najbliższe miesiące nasz zespół inżynierów przygotował dla Państwa bogaty wybór szkoleń technicznych. Wśród nich są zarówno praktyczne warsztaty, jak i webinaria, certyfikowane przez największych światowych producentów i  dostawców IT.

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem technologiami chmurowymi, oferujemy Państwu bogaty wybór warsztatów z Office 365, Microsoft Azure i Microsoft 365. Dostępne szkolenia odbywają się na różnych poziomach zaawansowania – od podstaw poprzez wdrażanie i administrację aż po zarządzanie środowiskami hybrydowymi.

Jako autoryzowany ośrodek szkoleniowy SOPHOS, oferujemy warsztaty certyfikowane. Kursy przeznaczony dla specjalistów technicznych, którzy będą demonstrować i wdrażać Firewall XG firmy Sophos. Program zawiera przegląd produktu, w tym wprowadzenie do głównych funkcji i koncepcji konfiguracji. Składa się z prezentacji i praktycznych ćwiczeń laboratoryjnych mających na celu wzmocnienie nauczanych treści. 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo też liczne szkolenia dotyczące zagadnień serwerowych i storage. Oferujemy praktyczne warsztaty z technologii HPE, Fujitsu i Lenovo. Programy tych laboratoriów wzbogacone są o praktyczne przykłady z pracy naszego zespołu, co niewątpliwie czyni je unikalnymi na rynku.

Kontynuowane będą spotkania w ramach Nocy IT. Ten cykl zdobył już rzeszę wiernych uczestników, praktyków i pasjonatów IT i nowoczesnych technologii. Jego wyjątkowa formuła, łącząca praktyczne wykłady i warsztaty z nieformalną atmosferą networkingową została bardzo dobrze przyjęta przez uczestników dziewięciu ubiegłorocznych edycji.

Centrum Kompetencyjne AB przygotowuje także szkolenia „szyte na miarę” dla partnerów i klientów końcowych. Są to wydarzenia planowane i realizowane przez zespół specjalistów i inżynierów Centrum we współpracy z klientami, obejmujące swoją tematyką  zagadnienia produktowe, technologiczne czy usług w chmurze. Ubiegły rok pokazał, że cieszą się one dużą popularnością, tak więc będą rozwijane tym roku.

Aktualna oferta szkoleń: http://ck.ab.pl/szkolenia


 

2018-01-11

AB.SA
Centrum Kompetencyjne
„Potwierdzam, że zapoznałem/łam się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych znajdującymi się w Polityce Prywatności”.