Centrum Kompetencyjne - Dziesiąte spotkanie z Nocą IT

Dziesiąte spotkanie z Nocą IT

Partnerem jubileuszowej, 10. już edycji Nocy IT, organizowanej przez Centrum Kompetencyjne AB S.A., będzie EATON - producent szerokiej gamy produktów z branż zarządzania energią. Wydarzenie odbędzie się w kawiarni Barbara (Wrocław, ul Świdnicka), 7 lutego (wtorek) o godz. 18.45.

W trakcie najbliższej Nocy IT w ramach prezentacji zostanie przedstawiony asortyment produktów firmy Eaton w zakresie zasilania awaryjnego, obejmujący kompleksowy zestaw rozwiązań zarządzania zasilaniem, w tym zasilacze bezprzerwowe (UPS), urządzenia przeciwprzepięciowe, jednostki dystrybucji zasilania (PDU), zdalny monitoring, oprogramowanie, szafy stelażowe i usługi. Omówione zostaną najważniejsze i najciekawsze funkcje dostępne w oprogramowaniu do zarządzania systemami zasilania gwarantowanego. Na koniec prezentacji odbędzie się krótki pokaz na żywo – połączenie UPS z akcesoriami i kalibracja software’u zarządzającego mini systemem. Uczestnicy wydarzenia będą mogli zobaczyć, jak wysoki poziom niezawodności można uzyskać przy zastosowaniu produktów Eaton.

Tradycyjnie już Noc IT to także doskonała okazja do wymiany doświadczeń oraz nawiązania nowych kontaktów. Dodatkowo swobodna atmosfera panująca podczas wydarzenia sprzyja nieskrępowanej dyskusji i wymianie poglądów. Z racji dużego zainteresowania wydarzeniem organizator uruchomił już możliwość zapisów. Udział jest bezpłatny i decyduje kolejność rejestracji.

Szczegóły lutowej edycji Nocy IT oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie: www.nocit.pl 

 

2018-01-25

AB.SA
Centrum Kompetencyjne
„Potwierdzam, że zapoznałem/łam się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych znajdującymi się w Polityce Prywatności”.