Centrum Kompetencyjne - Studia podyplomowe: Rozwiązania IT w chmurze obliczeniowej

Studia podyplomowe: Rozwiązania IT w chmurze obliczeniowej

Chmura obliczeniowa to wiele możliwości, ale też problemów związanych z architekturą, bezpieczeństwem, skalowaniem i niezawodnością budowanego rozwiązania. Cyfrowa transformacja stała się faktem. Coraz więcej przedsiębiorstw korzysta z rozwiązań budowanych w oparciu o chmurę obliczeniową, a to powoduje, że popyt na specjalistów potrafiących budować rozwiązania IT w chmurze obliczeniowej jest coraz większy.  W Wyższej Szkole Bankowej od października można wziąć udział w studiach podyplomowych: Rozwiązania IT w chmurze obliczeniowej, których jesteśmy partnerem.

 

Studia „Rozwiązania IT w chmurze obliczeniowej” mają na celu skuteczne przygotowanie specjalistów z zakresu budowy rozwiązań IT w oparciu Microsoft Azure i Microsoft 365. Dodatkowym atutem jest fakt, że zakres przedmiotów obejmuje wiedzę potrzebną do skutecznego przejścia procedury certyfikacji w obszarze budowania architektury, wdrażania i utrzymania rozwiązań IT w chmurze obliczowej Microsoft.  Absolwent studiów może wejść na rynek pracy z kwalifikacjami zawodowymi udokumentowanymi międzynarodowymi certyfikatami.

Studia dają kompleksową wiedzę z zakresu budowania rozwiązań IT opartych o Microsoft Azure, Office 365 i Microsoft 365. Program studiów umożliwia poznanie nowych obszarów IT i zdobycie nowych, unikalnych umiejętności, obecnie bardzo pożądanych na rynku pracy. Zakres przekazywanej wiedzy jest tak przygotowany aby umożliwić zdanie egzaminów wymaganych do certyfikacji Microsoft Certified Solutions Expert: Cloud Platform and Infrastructure i/lub Microsoft Certified Solutions Expert: Data Management and Analytics. Dodatkowymi atutami studiów jest dostęp do najnowszych rozwiązań firmy Microsoft oraz szereg ciekawych i utytułowanych wykładowców z praktyczną wiedzą na temat chmury obliczeniowej.

Program studiów jest adresowany do każdego zainteresowanego rozwiązaniami chmurowymi Microsoft, a w szczególności do pracowników działów IT w przedsiębiorstwach, informatyków, administratorów infrastruktury IT, początkujących developerów, profesjonalistów, praktyków i pasjonatów technologii IT. Studia podyplomowe Rozwiązania IT w chmurze obliczeniowej charakteryzują się bardzo praktycznym podejściem do kształcenia. Zdecydowana większość zajęć pomyślana jest jako ćwiczenia i laboratoria realizujące konkretny, realny scenariusz biznesowy za pomocą rozwiązań chmurowych Microsoft. Sprzyja takiemu podejściu także dobór wykładowców, którzy są ekspertami i doświadczonymi praktykami z wieloma projektami na swoim koncie. Podczas studiów będzie można także zaadresować własny projekt w przeprowadzić go w ramach laboratoriów.

Zapisy na stronie: https://www.wsb.pl/wroclaw/kandydaci/studia-podyplomowe/kierunki/rozwiazania-it-w-chmurze-obliczeniowej

2018-09-04

AB.SA
Centrum Kompetencyjne
„Potwierdzam, że zapoznałem/łam się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych znajdującymi się w Polityce Prywatności”.