Centrum Kompetencyjne - Bezpieczna NOC IT już we wrześniu

Bezpieczna NOC IT już we wrześniu

 

Ataki na sieci stają się coraz bardziej zaawansowane a rozwiązania bezpieczeństwa muszą stale dotrzymytwać im kroku. Tematem przewodnim najbliższej edycji Nocy IT będą zagadnienia związane z przechowywaniem i bezpieczeństwem danych.

Jako pierwsza wystąpi przed państwem firma Synology, producent wysokiej klasy serwerów NAS. W części technicznej producent zaprezentuje nam zaprojektowane i zoptymalizowane pod serwery NAS, środowisko wirtualne: Virtual Machine Manager. Rozwiązanie dysponujące nowoczesnymi funkcjonalnościami, nieodzownymi w nowoczesnym DataCenter.

W drugiej części spotkania zapoznamy się z rozwiązaniami firmy Sophos, która rewolucjonizuje systemy bezpieczeństwa, synchronizując ochronę sieci z ochroną urządzeń końcowych i zapewnia bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Podczas spotkania zaprezentujemy portfolio produktowe, zasymulujemy atak hakerski oraz pokażemy, w jaki sposób Sophos Synchronized Security zapewnia doskonałą ochronę przed zagrożeniami w sieci. Pokażemy także unikatową konsolę Sophos Central, dzięki której możliwe jest zarządzanie z jednego miejsca komputerami, urządzeniami mobilnymi, rozwiązaniami szyfrującymi, serwerami internetowymi oraz bezpieczeństwem sieci bezprzewodowych. Platforma ta zapewnia wymianę informacji dotyczących bezpieczeństwa między urządzeniami, prostą konfigurację oraz dostęp do raportów i alarmów. Współpraca między wszystkimi rozwiązaniami bezpieczeństwa, które działają jako jeden system, chroni użytkowników i dane firmy na najwyższym poziomie.

 

Zapraszamy do rejestracji www.nocit.pl

2018-08-07

AB.SA
Centrum Kompetencyjne
„Potwierdzam, że zapoznałem/łam się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych znajdującymi się w Polityce Prywatności”.