Centrum Kompetencyjne - Eliminacje Igrzysk Chmury przy wsparciu CK

Eliminacje Igrzysk Chmury przy wsparciu CK

W czwartek 6 września we Wrocławskim Parku Technologicznym odbyły się eliminacje do Igrzysk Chmury. Partnerem organizacyjnym wydarzenia było Centrum Kompetencyjne AB S.A.

Igrzyska Chmury to zawody, których celem jest wyłonienie Mistrza Technologii Chmurowych. Zostały podzielone na dwa etapy: eliminacje i finał.

Eliminacje regionalne dotychczas odbyły się w Krakowie, Warszawie, a ostatnio we Wrocławiu. W każdym z miast wyłaniane są dwie lub trzy osoby, które wezmą następnie udział w Wielkim Finale. Został on zaplanowany na sobotę 22 września w Warszawie.

Zawodnicy biorący udział w rywalizacji otrzymują zadania każdy zadania, które mogą rozwiązywać korzystając tylko z chmury publicznej. Wszyscy uczestniczy zaczynają w tym samym momencie, a wygrywa najszybszy.

Nagrodą główną jest wyjazd na egzotyczną wyspę oraz laptop  Microsoft Surface Go. Osoba, która zajmie drugie miejsce w Igrzyskach Chmury to skok ze spadochronem z doświadczonym instruktorem.

Organizatorem Igrzysk Chmury jest Chmurowisko, firma, której misją jest ułatwienie firmom w Polsce używanie usług w chmurze. Centrum Kompetencyjne AB S.A. było partnerem organizacyjnymwrocławskich eliminacji Igrzyska Chmury.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: https://igrzyskachmury.pl/.

2018-09-10

AB.SA
Centrum Kompetencyjne
„Potwierdzam, że zapoznałem/łam się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych znajdującymi się w Polityce Prywatności”.