Centrum Kompetencyjne - Strefa Eksperta CK na 14. Akademii Integracji

Strefa Eksperta CK na 14. Akademii Integracji

W dniach 11-12 października w Hotelu Atut w Licheniu starym odbyła się 14. Akademia Integracji AB S.A. W trakcie wydarzenia uczestnicy mogli odwiedzić specjalną Strefę Eksperta, stworzoną przez Centrum Kompetencyjne AB S.A.

14. edycja Akademii Integracji AB, coroczne spotkanie największych firm z sektora enterprise, zgromadziła blisko 200 przedstawicieli integratorów i producentów z całej Polski. W tym roku wprowadzone zostały dwie innowacje: podział paneli na Blok Techniczny i Blok Biznesowy oraz Strefa Eksperta.

Strefa Eksperta na 14. Akademii Integracji była podzielona na cztery segmenty:
- Workplace,
- Networking and IT Security,
- Computing and Storage,
- Cloud Solutions.

Strefa Eksperta cieszyła się dużym powodzeniem. Nasi specjaliści odpowiedzieli na dziesiątki pytań z poszczególnych kategorii. Uczestnikom Akademii Integracji pomagali rozwiązywać problemy, podpowiadali ciekawe i innowacyjne rozwiązania, radzili, jaki wybrać kierunek rozwoju w danej dziedzinie. Bardzo przydatnym narzędziem, z którego korzystali specjaliści CK, były interaktywne flipcharty FLIP! marki Samsung.


W trakcie 14. Akademii Integracji dwie prezentacje poprowadził reprezentujący Centrum Kompetencyjne AB S.A. Bartłomiej Bojarski, Business Unit Manager, Presales & Solution Design, AB S.A. Pierwsza z nich była cześcią panelu otwierającego wydarzenie i nawiązywała do hasła przewodniego Akademii, czyli “zABezpieczymy Twój biznes”. Drugie wystąpienie odbyło się w ramach Bloku Technicznego i dotyczyło skutecznego zabezpieczania infrastruktury IT w przedsiębiorstwie.


2018-10-18

AB.SA
Centrum Kompetencyjne
„Potwierdzam, że zapoznałem/łam się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych znajdującymi się w Polityce Prywatności”.