Centrum Kompetencyjne - Infrastruktura IT w dobie cyfrowej transformacji

Infrastruktura IT w dobie cyfrowej transformacji

 

Tematem kolejnej edycji NOCy IT będzie Infrastruktura IT w dobie cyfrowej transformacji. Podczas wydarzenia nasi eksperci zaprezentują jak w sprawny i profesjonalny sposób dostarczyć rozwiązania IT dla potrzeb biznesu.Takie działanie możliwe jest dzięki elastyczności, kompetencjom, zindywidualizowanemu podejściu do potrzeb klientów oraz unikalnemu portfolio HPE i Eaton.W pierwszej części spotkania omówimy zalety platformy hiperkonwergentnej Simplivity. Na demo live pokażemy, jak rozwiązanie to przyspiesza działanie aplikacji, poprawia wydajność oraz tworzy kopie zapasowe, dzięki czemu przywraca maszyny wirtualne w ciągu kilku sekund. Następnie skupimy się na Nimble Storage i pokażemy jaki wpływ na przechowywanie danych ma wykorzystanie sztucznej inteligencji. W kolejnej części powiemy o jednym z ważniejszych zagadnień obecnej rzeczywistości cyfrowej - o cyberbezpieczeństwie. Uwidocznimy, jak ważną rolę w tym odgrywa zasilanie gwarantowane. Całość zakończymy krótkim pokazem na temat sieci WLAN.
Zapraszamy do rejestracji: www.nocit.pl

 Wydarzenie odbędzie się tradycyjnie w Barbarze we Wrocławiu, w dniu 22. maja o godz: 17:45.


CK_baner noce i dnie_edycja16

NOC IT to cykl spotkań dla pasjonatów nowoczesnych technologii, organizowany przez Centrum Kompetencyjne AB S.A. Ideą przyświecającą wydarzeniu jest szerzenie szeroko pojętej wiedzy na temat technologii zaawansowanych pokazanych w kontekście zagadnienia, wymiana doświadczeń oraz prezentacja sprzętu oferowanego przez AB S.A.  Spotkania skierowane są do klientów końcowych, m.in. pracowników działów IT, administratorów – firmy, instytucje, urzędy, szpitale, uczelnie.  NOC IT i prowadzone podczas niej prezentacje mają na celu zaciekawienie uczestnika i umożliwienie poznania podstawowych funkcjonalności sprzętu, co powinno zaowocować nawiązaniem współpracy.


 

2019-05-07

AB.SA
Centrum Kompetencyjne
„Potwierdzam, że zapoznałem/łam się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych znajdującymi się w Polityce Prywatności”.