Centrum Kompetencyjne - Wyświetlanie treści - nowy wymiar możliwości - Samsung

Wyświetlanie treści - nowy wymiar możliwości - Samsung

Podczas spotkania zaprezentowalismy wszystkie możliwe koncepcje wyswietlania treści w oparciu o rozwiązania firmy Samsung. W swojej ofercie producent posiada rozwiązania dedykowane dla różnych sektorów.


W pierwszej części spotkania opowiedzieliśmy o Digital Signage w oparciu o MagicInfo i monitory Samsung. Pokazaliśmy prostotę i funkcjonalność ich zastosowania w wielu przestrzeniach użytkowych, gdzie w łatwy sposób można komunikować się z otoczeniem – od sektora handlowego usług po administrację.
Zaprezentowaliśmy także monitory dotykowe z naciskiem na uwypuklenie nowych możliwości interaktywnej komunikacji z użytkownikiem.
W kolejnym panelu naszego spotkania skupiliśmy się na rozwiązaniach dla sektora hotelowego i przedstawiliśmy trendy w zarządzaniu treścią w przypadku telewizji hotelowej. Pokazaliśmy, czym jest Videowall via LED.

Spotkanie zakończyliśmy pokazem rozwiązań dla biznesu ze szczególnym uzwględnieniem monitorów i interaktywnego flipcharta FL!P.

Fotorelacja: tutaj

 

 

2019-08-30

AB.SA
Centrum Kompetencyjne
„Potwierdzam, że zapoznałem/łam się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych znajdującymi się w Polityce Prywatności”.