Centrum Kompetencyjne - Uproszczenie środowiska oraz redukcja kosztów IT w oparciu o otwarte technologie Lenovo

Uproszczenie środowiska oraz redukcja kosztów IT w oparciu o otwarte technologie Lenovo

To już 20. edycja Nocy IT.  Tym razem partnerem wydarzenia będzie firma Lenovo. Bedziemy mówić o uproszczeniu środowiska oraz redukcji kosztów IT w oparciu o otwarte technologie Lenovo.

W obecnych czasach, gdy technologia stale się rozwija, przedsiębiorstwa potrzebują elastycznych i ekonomicznych rozwiązań, które pozwolą im dostosować się do zmian i nowych wyzwań rynkowych. W ten sposób zyskujemy pewność, że rozwiązanie, które wdrażamy dzisiaj, nie będzie nas ograniczać w przyszłości. Infrastruktura zaprojektowana z myślą o łatwej integracji w istniejącym środowisku, dzięki wykorzystaniu otwartych standardów znacząco upraszcza i ujednolica zarządzanie oraz ogranicza nakłady pracy związane z administracją.
Serdecznie zapraszamy na spotkanie, podczas którego przedstawimy szereg rozwiązań Lenovo Data Center Group opracowane dla wydajnego, niezawodnego i bezpiecznego centrum danych, które pomagają ograniczyć koszty związane z IT.

W trakcie spotkania poruszamy następujące zagadnienia:
• Konsolidacja serwerów (przeliczenie TCO, nowe procesory Intel i AMD)
• Infrastruktura hiperkonwergentna
• Atrakcyjne cenowo rozwiązania macierzowe i sieciowe Lenovo
• Dlaczego warto połączyć serwery Lenovo z rozwiązaniami software’owymi takich firm jak: VMware, Microsoft, SUSE, Redhat, Veeam, etc)
• Awarie sprzętu IT w firmie – gwarantowany czas naprawy
• Intel Optane
• Czy chmura się opłaca?

Serdecznie zapraszamy do rejestracji: www.nocit.pl

 

 

2019-10-21

AB.SA
Centrum Kompetencyjne
„Potwierdzam, że zapoznałem/łam się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych znajdującymi się w Polityce Prywatności”.