Centrum Kompetencyjne - Informacje

Uproszczenie środowiska oraz redukcja kosztów IT w oparciu o otwarte technologie Lenovo

To już 20. edycja Nocy IT.  Tym razem partnerem wydarzenia będzie firma Lenovo. Bedziemy mówić o uproszczeniu środowiska oraz redukcji kosztów IT w oparciu o otwarte technologie Lenovo.

2019-10-21

Wyświetlanie treści - nowy wymiar możliwości - Samsung

 

Tematem ostatniej NOCy IT było wyświetlanie treści. Partnerem spotkanie była firma Samsung.  W swojej ofercie producent posiada rozwiązania dedykowane dla różnych sektorów.

 

2019-08-30

Backup i ochrona antyransomware w firmie - tematem kolejnej edycji Nocy IT

 

Podczas najbliższego spotkania z cyklu NOC IT skupimy się na backup-ie i ochronie antyransomware w firmie. W pierwszej części odpowiemy na pytanie: co można zrobić, żeby nie stać się ofiarą ransomware oraz jak realizować usługę poczty i pracy grupowej w ramach prywatnej chmury firmowej.

 

2019-06-05

Infrastruktura IT w dobie cyfrowej transformacji

 

Tematem kolejnej edycji NOCy IT będzie Infrastruktura IT w dobie cyfrowej transformacji. Podczas wydarzenia nasi eksperci zaprezentują jak w sprawny i profesjonalny sposób dostarczyć rozwiązania IT dla potrzeb biznesu.Takie działanie możliwe jest dzięki elastyczności, kompetencjom, zindywidualizowanemu podejściu do potrzeb klientów oraz unikalnemu portfolio HPE i Eaton.

 

2019-05-07

Zapraszamy na 15. edycję NOCy IT!

Głównym tematem najbliższego spotkania będzie NOWOCZESNE BIURO Z MICROSOFT 365. Skupiamy się na produktywności, bezpieczeństwie i efektywnej komunikacji w zespole. 

 

2019-04-01
AB.SA
Centrum Kompetencyjne
„Potwierdzam, że zapoznałem/łam się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych znajdującymi się w Polityce Prywatności”.