Centrum Kompetencyjne - Informacje

Studia podyplomowe: Rozwiązania IT w chmurze obliczeniowej

Chmura obliczeniowa to wiele możliwości, ale też problemów związanych z architekturą, bezpieczeństwem, skalowaniem i niezawodnością budowanego rozwiązania. Cyfrowa transformacja stała się faktem. Coraz więcej przedsiębiorstw korzysta z rozwiązań budowanych w oparciu o chmurę obliczeniową, a to powoduje, że popyt na specjalistów potrafiących budować rozwiązania IT w chmurze obliczeniowej jest coraz większy.  W Wyższej Szkole Bankowej od października można wziąć udział w studiach podyplomowych: Rozwiązania IT w chmurze obliczeniowej, których jesteśmy partnerem.

2018-09-04

O RODO, bezpieczeństwie, rozszerzonej rzeczywistości oraz narzędziach zwiększających zaangażow

W trakcie najbliższej edycji Nocy IT (7 marca, godz. 18:45, kawiarnia Barbara, Wrocław, ul. Świdnicka), organizowanej przez Centrum Kompetencyjne AB S.A., zostaną zaprezentowane najnowsze rozwiązania IT z portfolio firmy Microsoft, mające zapewnić bezpieczeństwo danych i zgodność z przepisami RODO oraz pokazujących, jak możemy zwiększyć efektywność pracowników korzystając z Microsoft 365 FirstLine i Microsoft Hololens . 

2018-03-01

Dziesiąte spotkanie z Nocą IT

Partnerem jubileuszowej, 10. już edycji Nocy IT, organizowanej przez Centrum Kompetencyjne AB S.A., będzie EATON - producent szerokiej gamy produktów z branż zarządzania energią. Wydarzenie odbędzie się w kawiarni Barbara (Wrocław, ul Świdnicka), 7 lutego (wtorek) o godz: 18:45.

 

 

2018-01-25

Co nowego w szkoleniach na najbliższe miesiące?

Najnowsze technologie IT rozwijają się w błyskawicznym tempie. Centrum Kompetencyjne AB reaguje na nowe trendy i dostosowuje swoją ofertę do oczekiwań partnerów. Na najbliższe miesiące nasz zespół inżynierów przygotował dla Państwa bogaty wybór szkoleń technicznych. Wśród nich są zarówno praktyczne warsztaty, jak i webinaria, certyfikowane przez największych światowych producentów i  dostawców IT.

2018-01-11

Grudniowa edycja NOCy IT z Fujitsu - rejestracja start !

Zapraszamy do klubu Firlej na NOC IT. Partnerem 9. edycji będzie firma Fujitsu.
Przedmiotem wieczornych prezentacji będzie omówienie rozwiązań z obszaru komputerów, notebooków i workstacji. W drugiej części powiemy o zagadnieniach serwerowych.

2017-11-22
AB.SA
Centrum Kompetencyjne
„Potwierdzam, że zapoznałem/łam się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych znajdującymi się w Polityce Prywatności”.