Centrum Kompetencyjne - Informacje

Strefa Eksperta CK na 14. Akademii Integracji

W dniach 11-12 października w Hotelu Atut w Licheniu Starym odbyła się 14. Akademia Integracji AB S.A. W trakcie wydarzenia uczestnicy mogli odwiedzić specjalną Strefe Eksperta, stworzoną przez Centrum Kompetencyjne AB S.A.

2018-10-18

Jak biznes może uniknąć zagrożeń w sferze IT? Zapraszamy na 14. edycję Akademii Integracji AB


Najbliższa Akademia Integracji AB (11.10.2018 r.) to już 14. spotkanie w formule łączącej doświadczenie i wiedzę największego dystrybutora IT w Europie Środkowo-Wschodniej oraz producentów zaawansowanych technologii. Tegoroczna edycja dotyczyć będzie tematu bezpieczeństwa przedsiębiorstw w sferze IT i odbędzie się w Hotelu Atut w Licheniu Starym.

2018-10-04

Centrum Kompetencyjne AB S.A. zostało Autoryzowanym Ośrodkiem Szkoleniowym Microsoft

Centrum Kompetencyjne AB S.A. - ośrodek oferujący szkolenia z zakresu rozwiązań w teorii oraz praktyce dotyczacych najnowszych technologii IT oraz kwalifikacji w zakresie kompetencyjnym - uzyskało status Autoryzowanego Ośrodka Szkoleniowego Microsoft.

2018-09-21

Eliminacje Igrzysk Chmury przy wsparciu CK

W czwartek 6 września we Wrocławskim Parku Technologicznym odbyły się eliminacje do Igrzysk Chmury. Partnerem organizacyjnym wydarzenia było Centrum Kompetencyjne AB S.A.

 

2018-09-10

Bezpieczna NOC IT już we wrześniu

 

Ataki na sieci stają się coraz bardziej zaawansowane a rozwiązania bezpieczeństwa muszą stale dotrzymytwać im kroku. Tematem przewodnim najbliższej edycji Nocy IT będą zagadnienia związane z przechowywaniem i bezpieczeństwem danych.

 

2018-08-07
AB.SA
Centrum Kompetencyjne
„Potwierdzam, że zapoznałem/łam się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych znajdującymi się w Polityce Prywatności”.