Centrum Kompetencyjne - Informacje

NOC IT z MICROSOFT

Seria spotkań pasjonatów najnowszych technologii IT, które organizuje Centrum Kompetencyjne AB, w ramach wrocławskich Nocy IT nie zwalnia tempa. Już 7 czerwca czeka nas kolejna edycja, która po raz pierwszy zagości w kultowym miejscu – lokalu BARBARA przy ul. Świdnickiej. Partnerem tego wydarzenia będzie Microsoft – światowy potentat  z branży technologii informacyjnych.

2017-05-23

Promocja na autoryzowane szkolenie SOPHOS

Zapraszamy na autoryzowane szkolenie i warsztaty sophos „Sophos Certified Engineer – Unified Threat Management”. Kurs dotyczy bezpieczeństwa sieci i przeznaczony jest dla specjalistów technicznych, którzy będą wdrażać i demonstrować UTM-y marki Sophos. Program certyfikowanego szkolenia Sophos zawiera przegląd dostępnych rozwiązań, w tym wprowadzenie do głównych funkcji i koncepcji konfiguracji. Składa się z prezentacji i warsztatów Sophos pomagających lepiej zrozumieć materiał szkoleniowy

2017-04-20

NOC IT z SOPHOS

Już 19 kwietnia odbędzie się 2. edycja Nocy IT. Tym razem profesjonaliści z branży nowoczesnych technologii będą mieli okazję porozmawiać o kwestiach bezpieczeństwa systemów informatycznych. Jak poprzednio, impreza odbędzie się w Novocainie. Start 19 kwietnia o 18:45.

2017-03-27

Pierwsza Noc IT za nami

Noc IT, czyli spotkanie dla praktyków nowoczesnych technologii, organizowane przez Centrum Kompetencyjne AB S.A, odbyło się w ubiegłą środę w jednym ze znanych  lokali na wrocławskim Rynku. Partnerem premierowego wydarzenia był QNAP - czołowy dostawca sieciowych pamięci masowych (NAS).

2017-03-07

NOC IT - NOWY CYKL SPOTKAŃ

NOC IT - NOWY CYKL SPOTKAŃ ORGANIZOWANY PRZEZ CENTRUM KOMPETENCYJNE

2017-02-14
AB.SA
Centrum Kompetencyjne
„Potwierdzam, że zapoznałem/łam się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych znajdującymi się w Polityce Prywatności”.