Centrum Kompetencyjne - Informacje

Szkolenia z technologii chmurowych Microsoft

Centrum Kompetencyjne AB uruchamia cykl szkoleń „Infrastruktura IT w przedsiębiorstwie oparta o Microsoft Azure”. W ramach warsztatów technicznych uczestnicy będą mogli w sposób praktyczny zapoznać się z technologiami chmurowymi Microsoft, a w szczególności Microsoft Azure. Szkolenia rozpoczną się w lutym i potrwają do czerwca 2017 roku.
2017-02-14

Harmonogram autoryzowanych szkoleń SOPHOS

Znamy już harmonogram autoryzowanych szkoleń SOPHOS na pierwszą połowę 2017 roku.

2017-02-14

Warsztaty Fujitsu - nowe terminy szkoleń

W najbliższych tygodniach zapraszamy na serię szkoleń dotyczących rozwiązań zaawansowanych Fujitsu. W naszym harmonogramie pojawiły się terminy warsztatów Eternus Storage oraz ćwiczenia z wycen w konfiguratorze System Architect.

2016-10-13

TECHNICAL LUNCH HPE&ARUBA

Zapraszamy na spotkania pod hasłem Technical Lunch HPE&ARUBA. Spotkania odbędą się na przełomie września i październka w 7 miastach Polski. Na szkoleniach zostaną zaprezentowane najnowsze rozwiązania sieciowe HPE&ARUBA Networking.

2016-09-21

Nowa autoryzacja Centrum Kompetencyjnego AB

Centrum Kompetencyjne, ośrodek oferujący szkolenia z zakresu wiedzy i rozwiązań w teorii oraz praktyce dotyczących najnowszych technologii IT oraz kwalifikacji w zakresie kompetencyjnym, uzyskało status Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego Sophos.

sophos

2016-08-30
AB.SA
Centrum Kompetencyjne
„Potwierdzam, że zapoznałem/łam się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych znajdującymi się w Polityce Prywatności”.