PEARSON VUE

Centrum Kompetencyjne AB S.A. zostało autoryzowanym ośrodkiem certyfikacyjnym Pearson VUE

Centrum Kompetencyjne AB S.A. - ośrodek oferujący szkolenia z zakresu rozwiązań w teorii oraz praktyce dotyczących najnowszych technologii IT oraz kwalifikacji w zakresie kompetencyjnym - uzyskało status certyfikowanego ośrodka egzaminacyjnego Pearson VUE.

Pearson VUE jest dostawcą profesjonalnych testów dla użytkowników na całym świecie. Umożliwiają one uzyskanie wielu rodzaju certyfikatów i zezwoleń. Pearson VUE jest częścią firmy Pearson plc, która z dochodami na poziomie 8 miliardów dolarów, jest największą komercyjną organizacją dostarczającą testy do centrów egzaminacyjnych na świecie. Główne jednostki organizacyjne firmy znajdują się w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Indiach, a także w Chinach i Japonii.

Uzyskany status pozwala Centrum Kompetencyjnemu AB S.A. przeprowadzać międzynarodowe egzaminy certyfikacyjne z branży IT takich firm jak Microsoft, Cisco, HPE, Dell, EMC, VMWare, Juniper, Veem, Citrix, NetApp  i wiele innych (pełna lista: http://www.ab.pl/r/1039). Dodatkowo dostępne są egzaminy podnoszące kwalifikacje w dziedzinie księgowości, kontrolingu, HR, managementu i innych dziedzin.

Atutem, jaki daje naszym klientom uzyskany certyfikat w Pearson VUE jest możliwość pozyskania dokumentu potwierdzającego zdobycie umiejętności i kwalifikacji zawodowych, który honorowany jest przez pracodawców na całym świecie. Obecnie bowiem na rynku pracy wysoko ceni się certyfikowane kompetencje i umiejętności. Pearson VUE posiada na całym świecie ponad 3400 Autoryzowanych Centrów Egzaminacyjnych i jest liderem w przeprowadzaniu egzaminów dla branży IT i nie tylko.

Centrum Kompetencyjne AB S.A. funkcjonuje w trzech ośrodkach — we Wrocławiu, Warszawie i Chorzowie. W jego ramach przeprowadzane są szkolenia techniczne z zakresu systemów operacyjnych, oprogramowania narzędziowego, administracji i konfiguracji serwerów, wirtualizacji oraz rozwiązań chmurowych, a także narzędzi pozwalających na przygotowanie projektów infrastruktury teleinformatycznej firmy oraz podniesienia umiejętności interpersonalnych w biznesie.

           Aby zapisać się na egzamin w ośrodku szkoleniowym CK AB, podczas procedury rezerwacji terminu wskazanego egzaminu należy wybrać Centrum Kompetencyjne AB S.A. Drugim sposobem jest skorzystanie ze strony należy https://home.pearsonvue.com/test-taker.aspx , na której należy znaleźć konkretny egzamin i wybrać z listy ośrodek szkoleniowy CK AB jako miejsce zdawania egzaminu.

powrót do listy...


AB.SA
Centrum Kompetencyjne
„Potwierdzam, że zapoznałem/łam się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych znajdującymi się w Polityce Prywatności”.