Wykłady i Konferencje

Dbając o rozwój osobisty naszych klientów, posiadamy w ofercie szkolenia kompetencyjne z zakresu technik sprzedaży, rozmów handlowych, negocjacji i innych obszarów. Naszym produktem, który cieszy się dużą popularnością są szkolenia „szyte na miarę”.  Działamy tutaj wieloetapowo. Rozpoczynamy od analizy  potrzeb klienta i poziomu wiedzy zespołu, dobieramy zakres tematyczny i narzędzia szkoleniowe i tworzymy indywidualny program szkolenia.  Tak skonstruowane szkolenie jest efektywne i przynosi wymierną korzyść. W razie zainteresowania naszą ofertą szkoleń kompetencyjnych, prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez formularz zgłoszeniowy na naszej stronie.


Centrum Kompetencyjne AB S.A. oferuje szkolenia oraz warsztaty techniczne z zakresu tematyki IT. Szczególnie polecamy szkolenia z sieci komputerowych oraz szkolenia serwerowe, np. szkolenia system architect, szkolenia 3PAR.
Dzięki ścisłej współpracy z producentami sprzętu enterprise możemy zaoferować autoryzowane szkolenia SOPHOS i Microsoft.
W naszym portfolio znajdują się również wykłady, warsztaty i webinaria na temat rozwiązań Aruba, HPE, Fujitsu, Lenovo, Intel i Dell.

Stawiamy na efektywne formy przekazywania wiedzy, dlatego prowadzimy warsztaty techniczne, podczas których uczestnicy mają możliwość pracy na najnowszych urządzeniach uznanych producentów. Zapraszamy również do wzięcia udziału w darmowych webinariach na temat sieci komputerowych, systemów operacyjnych i produktów enterprise.

Jeśli interesuje Państwa konkretne szkolenie, zapraszamy do kontaktu z nami.
W naszej ofercie szkoleń posiadamy webinaria, wykłady, warsztaty. Dzięki wsparciu ze strony producentów, jesteśmy w stanie zaoferować darmowe szkolenia IT.
Polecamy również nasz blog technologiczny.

AB.SA
Centrum Kompetencyjne
„Potwierdzam, że zapoznałem/łam się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych znajdującymi się w Polityce Prywatności”.