Sieci i przełączniki – cześć II

Jeżeli nie jesteś
naszym klientem pobierz formularz zgłoszenia

Sieci i przełączniki – cześć II

Nr. referencyjny

Opis

Szkolenie jest kontynuacją szkolenia; Sieci i przełączniki; podstawy konfiguracji; podczas której nastąpi rozwinięcie wiedzy i części praktycznej. Omówimy i przetrenujemy takie zagadnienia takie jak: agregacja łączy, tworzenie sieci rozległych o różnych topologiach, protokół  Spanning Tree i jego rozwinięcia, łączenia przełączników różnych producentów i różnych technologii, konfiguracja funkcjonalności zaawansowanych związanych z Layer 3 i warstwami wyższymi (DHCP, routing, ACL).

Szkolenie zakłada posiadanie dostawowej wiedzy z zakresu konfiguracji i zarządzania przełącznikami będącymi częścią pierwszego szkolenia jednak nie wymaga jego ukończenia, uczestnicy mogą zaznajomić się z podstawami we własnym zakresie wcześniej.

Data szkolenia

14/01/2019

1 dzień

Agenda

Szkolenie odbywa się w godzinach od 09:00 do 16:00
Przewidywany lunch o godzinie 13:00
Parking dla gości przed wejściem do Budynku GAMMA

Agenda

Prelekcje:

1.Terminologia i wprowadzenie

2.Agregacja połączeń; kiedy i po co

3.Access vs. Trunk

4.Spanning Tree i jego rozwinięcia

5.Funkcjonalności Layer 3 współczesnych przełączników

6.Routing na przełączniku

7.ACL; przykłady zastosowań

Cześć laboratoryjna - Ćwiczenia dla uczestników:

1.Tworzenie łączy agregowanych

2.Porty Accessowe w praktyce

3.Trunki

4.Spanning Tree Protocol

5.Serwer DHCP na przełączniku

6.Podstawy list ACL

7.Routing

Michał Chrystianowicz

Limit miejsc

Adres

Centrum Kompetencyjne AB S.A. Wrocławski Park Technologiczny Budynek GAMMA I piętro ul. Muchoborska 18 (wjazd od ulicy Austriackiej) Wrocław

Data szkolenia

14/01/2019 r.

Cena szkolenia

320 brutto
brutto/os.

AB.SA
Centrum Kompetencyjne
„Potwierdzam, że zapoznałem/łam się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych znajdującymi się w Polityce Prywatności”.