Autoryzowane Szkolenie : Sophos Certified Administrator XG

Czas trwania3 dni
Limit miejsc6
Cena1999 PLN / netto
AdresCentrum Kompetencyjne AB S.A.
Wrocławski Park Technologiczny
Budynek GAMMA I piętro
ul. Muchoborska 18, Wrocław
(wjazd od ulicy Austriackiej)

WYMAGANIA
Przed wzięciem udziału w tym kursie, uczestnicy powinni posiadać:

• Wiedzę techniczną na temat sieci, takie jak N + CompTIA, CCNA lub równoważnej
  • Ogólną wiedzę na temat sieci systemu Windows
  • Doświadczenie w instalacji i konfiguracji bram sieciowych i zapor

CERTYFIKACJA
Aby ukończyć kurs, uczestnicy muszą zdać test online. Test ocenia wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną. Warunkiem zaliczenia testu jest uzyskanie 80% poprawnych odpowiedzi. Uczestnicy powinni pamiętać, że aby stać się Certyfikowanym Inżynierem Sophos, muszą odbyć i zdać dwa kursy produktowe.

ZAGADNIENIA
Moduł 1: XG Firewall Overview
Moduł 2: Getting Started with XG Firewall
Moduł 3: Network Protection
Moduł 4: Web Server Protection
Moduł 5: Site-to-Site Connections
Moduł 6: Authentication
Moduł 7: Web Protection and Application Control
Moduł 8: Email Protection
Moduł 9: Wireless Protection
Moduł 10: Remote Access
Moduł 11: Management, Logging and Reporting
W CENIE SZKOLENIA

Agenda szkolenia:

Szkolenie odbywa się w godz: 9:00 – 16:00.
Podczas szkolenia zapewniamy lunch oraz przerwy kawowe. Koszty noclegu pokrywa uczestnik.

Prowadzący:

Miłosz Jaworski

Ekspert w dziedzinie IT Security, architekt sieci oraz bezpieczeństwa systemów informatycznych w AB S.A. W codziennej pracy zajmuje się projektowaniem oraz wdrażaniem rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa LAN, WLAN, ochrony brzegu, urządzeń mobilnych oraz tzw. „endpoint security”. Ze względu na posiadaną wiedzę oraz doświadczenie, często uczestniczy przy wdrożeniach w roli konsultanta. Posiada liczne certyfikaty, m.in. CISSP, CISM, CEH, CCSM, CCNA, CWSP, ACCP, ACMPv8, Security+. Dodatkowo, jako trener technologii zaawansowanych, jest autorem wielu publikacji i filmów instruktażowych dotyczących nowinek technologicznych.