Usprawnij swój biznes z platformami Apple

Limit miejsc8 osób
CenaBezpłatne
AdresPoznań

Claris FileMaker® to platforma umożliwiająca tworzenie rozwiązań bazodanowych, które w prosty sposób można integrować z posiadanym już zestawem narzędzi i danych. Pozwala przygotować aplikacje dla iOS, iPadOS, macOS, Windows oraz przeglądarek internetowych. Jeśli potrzebujesz usprawnić procesy biznesowe, lepiej wykorzystać posiadane dane, zintegrować urządzenia IoT lub po prostu szukasz uznanego rozwiązania, które będzie dobrym wsparciem dla Twojego biznesu – platforma Claris FileMaker to właściwa odpowiedź.

SwiftUI to z kolei nowy, innowacyjny sposób na szybkie przygotowywanie aplikacji, które będą działały na wszystkich platformach Apple (iOS, iPadOS, macOS, tvOS i watchOS). Z pomocą tej technologii przygotujesz oprogramowanie znacznie szybciej (a więc i taniej!) niż dotychczas, ale również od razu zapewnisz wsparcie dla takich mechanizmów systemowych jak Dynamic Type, Dark Mode, usługi wsparcia (accessibility) czy lokalizacja.

MDM to sposób na kompleksowe zarządzanie komputerami Mac, a także iPadami, lub iPhone’ami. Z jego pomocą można szybko przygotowywać do pracy i rekonfigurować grupy urządzeń, zadbać o odpowiedni poziom ich zabezpieczeń, a także dystrybuować treści i oprogramowanie.

W pierwszej części naszych warsztatów dowiesz się, jak szybko i sprawnie przygotować aplikację (rozwiązanie Claris FileMaker) dla iPhone’a, iPada, Maca lub Windows. Pokażemy, jak korzystać z wykonanych z pomocą FileMakera programów. Pojawi się okazja do zadawania pytań i dyskusji, a na koniec omówimy warunki i koszty uzyskania licencji.

Druga część warsztatu będzie skoncentrowana na przygotowaniu oprogramowania natywnego za pomocą rewolucyjnej technologii SwiftUI. Razem sprawnie stworzymy aplikację do przeglądania zawartości Twittera.

Podczas trzeciej części warsztatów udostępnimy uczestnikom rozwiązanie MDM i wspólnie zapoznamy się z jego możliwościami. Szybko i sprawnie przygotujemy nasze Maki i iPady do realizacji typowo biznesowych zadań.

Spotkanie poprowadzą certyfikowani trenerzy Apple z k7 – jedynej polskiej firmy o statusie Claris Partner w zakresie szkoleń.

Plan szkolenia:

•  Stworzenie aplikacji (rozwiązania) Claris FileMaker wykorzystującej dane z Excela
  •  Omówienie warunków i kosztów uzyskania licencji
  •  Stworzenie aplikacji do przeglądania treści z Twittera w SwiftUI
  • Wprowadzenie do MDM