• 05-06-2019

Backup i ochrona antyransomware w firmie – tematem kolejnej edycji Nocy IT

Podczas najbliższego spotkania z cyklu NOC IT skupimy się na backup-ie i ochronie antyransomware w firmie. W pierwszej części odpowiemy na pytanie: co można zrobić, żeby nie stać się ofiarą ransomware oraz jak realizować usługę poczty i pracy grupowej w ramach prywatnej chmury firmowej. W trakcie prezentacji przedstawimy produkty odpowiadające za bezpieczeństwo sieciowe oraz stacje robocze – nieoczywiste ale skuteczne rozwiązania dla backupu środowisk wirtualnych i maszyn fizycznych.

W kolejnej części prezentacji udowodnimy, że serwery NAS są czymś więcej niż “rozwiązaniem do przechowywania danych”.  W oparciu o wiele innowacyjnych funkcjonalności pozwalają użytkownikom zabezpieczyć się pod kątem malware, zabezpieczyć dane w oparciu o blokowe migawki, utrzymać sprawność środowisk wirtualizacyjnych, hostingu aplikacji, Internetu Rzeczy, rozwiązań z dziedziny sztucznej inteligencji czy też uczenia maszynowego.

Całość zakończy interaktywna sesja z demonstracją konsoli podczas której omówimy ideę synchronizacji produktów odpowiadających za bezpieczeństwo,  zagadnienia uczenia maszynowego i system EDR (automatycznego wykrywania i reagowania na incydenty bezpieczeństwa) oraz  konfigurację ochrony całej sieci przed atakami ransomware np. „NotPetya”.

Noc It odbędzie się w dniu 18.06 o godzinie 17:45 w Barbarze, przy ulicy Świdnickiej we Wrocławiu. Serdecznie zapraszamy do rejestracji: www.nocit.pl