• 30-08-2019

Wyświetlanie treści – nowy wymiar możliwości – Samsung

Podczas spotkania zaprezentowaliśmy wszystkie możliwe koncepcje wyświetlania treści w oparciu o rozwiązania firmy Samsung. W swojej ofercie producent posiada rozwiązania dedykowane dla różnych sektorów.

W pierwszej części spotkania opowiedzieliśmy o Digital Signage w oparciu o MagicInfo i monitory Samsung. Pokazaliśmy prostotę i funkcjonalność ich zastosowania w wielu przestrzeniach użytkowych, gdzie w łatwy sposób można komunikować się z otoczeniem – od sektora handlowego usług po administrację.

Zaprezentowaliśmy także monitory dotykowe z naciskiem na uwypuklenie nowych możliwości interaktywnej komunikacji z użytkownikiem.

W kolejnym panelu naszego spotkania skupiliśmy się na rozwiązaniach dla sektora hotelowego i przedstawiliśmy trendy w zarządzaniu treścią w przypadku telewizji hotelowej. Pokazaliśmy, czym jest Videowall via LED.

Spotkanie zakończyliśmy pokazem rozwiązań dla biznesu ze szczególnym uzwględnieniem monitorów i interaktywnego flipcharta FL!P.

Fotorelacja: tutaj