• 21-10-2019

Uproszczenie środowiska oraz redukcja kosztów IT w oparciu o otwarte technologie Lenovo

To już 20. edycja Nocy IT.  Tym razem partnerem wydarzenia będzie firma Lenovo. Bedziemy mówić o uproszczeniu środowiska oraz redukcji kosztów IT w oparciu o otwarte technologie Lenovo.

W obecnych czasach, gdy technologia stale się rozwija, przedsiębiorstwa potrzebują elastycznych i ekonomicznych rozwiązań, które pozwolą im dostosować się do zmian i nowych wyzwań rynkowych. W ten sposób zyskujemy pewność, że rozwiązanie, które wdrażamy dzisiaj, nie będzie nas ograniczać w przyszłości. Infrastruktura zaprojektowana z myślą o łatwej integracji w istniejącym środowisku, dzięki wykorzystaniu otwartych standardów znacząco upraszcza i ujednolica zarządzanie oraz ogranicza nakłady pracy związane z administracją.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie, podczas którego przedstawimy szereg rozwiązań Lenovo Data Center Group opracowane dla wydajnego, niezawodnego i bezpiecznego centrum danych, które pomagają ograniczyć koszty związane z IT.

W trakcie spotkania poruszamy następujące zagadnienia:

Serdecznie zapraszamy do rejestracji: www.nocit.pl