• 27-07-2021
  • Aktualności
  • Joanna Owczarek

Przygotowanie sieci bezprzewodowej w oparciu o rozwiązania Aruba Instant ON AP22 na podstawie przeprowadzonej analizy w narzędziu Ekahau.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nowymi rozwiązaniami Aruba Instant ON AP 22, opartych na najnowszych standardach wi-fi 802.11ax. Na potrzeby nagrania przygotowano również środowisko wymagające wdrożenia sieci bezprzewodowej w domu jednorodzinnym z wykorzystaniem narzędzia Ekahau do diagnostyki i projektowania sieci bezprzewodowych.

Film ma na celu przedstawienie dobrych praktyk przed wdrożeniem sieci, wskazanie, że rozwiązania Aruba Instant ON są w stanie zadbać o środowiska domowe, biurowe czy małych firm na wystarczającym poziomie oraz pokazano, dokonując pomiaru, że rozwiązania Aruba Instant ON potrafią zapewnić dobry zasięg, a w razie występowania problemów istnieje możliwość zdiagnozowania źródła ich powstawania w narzędziu Ekahau – przeprowadzając pomiar diagnostyczny po wdrożeniu.

Nagranie przedstawia uproszczoną formę wdrożenia sieci bezprzewodowej krok po kroku od zera do perfekcyjnie działającej infrastruktury.