HPE Aruba Networking to wiodący producent rozwiązań sieciowych dla organizacji. Produkty tej marki pozwalają na tworzenie bezpiecznych sieci korporacyjnych, które cechuje łatwość zarządzania i elastyczność względem skalowania.

Materiały wideo

 • Jak świadomie ustawić moc transmisji Access Pointa?

  Często pojawiają się pytania, jak to jest z tą mocą? Czy 3 dBm to dużo czy mało?

  Wydaje mi się, że ten temat jest warty prostej analizy, w celu uświadomienia użytkownikom sieci bezprzewodowych, że ręczne manewrowanie mocami wymaga przynajmniej podstawowej wiedzy technicznej.

 • Aruba CX 6200M, nowość w świecie przełączników CX

  Serie CX, nowe innowacyjne rozwiązania w linii Aruba, choć jeszcze niedawno wydawały się rewolucyjne, dziś stały się bardziej powszechne. Niemniej jednak producent w tej serii wciąż nie powiedział ostatniego słowa.

 • Aruba Instant ON 1960 czyli dostęp i agregacja dla rozwiązań SMB

  Zapraszamy Państwa na kolejną część nagrań dotyczących rozwiązań SMB. Tym razem bazując na przełącznikach dostępowo-agregacyjnych 1960 zapoznamy się z podstawami związanymi z konfiguracją serwera DHCP, stacku z wykorzystaniem uplinków oraz uwierzytelnieniem użytkowników za pośrednictwem serwera Radius.

  Zachęcamy do oglądania!

 • Różnice pomiędzy Aruba Instant ON a Aruba Campus. Dlaczego nie należy ich mylić?

  Aktualne portfolio rozwiązań bezprzewodowych Aruba Networks można podzielić na dwie grupy. Rozwiązania SMB, do których należą Access Pointy z rodziny Aruba Instant ON oraz rozwiązania Enterprise, na które składają się Access Pointy Aruba Campus. W dzisiejszym wpisie chcielibyśmy pochylić się nad podstawowymi możliwościami urządzeń bezprzewodowych.

 • Aruba Instant ON do zastosowań SOHO

  Seria Aruba Instant ON, bez wątpienia odniosła ogromny sukces i pozwoliła rozwiązaniom Aruba, zagościć w środowiskach, które nie były wcześniej w stanie, przez wzgląd na cenę produktów, pozwolić sobie na wdrożenie sieci opartej o te rozwiązania. W dzisiejszym wpisie, chcielibyśmy przedstawić Państwu dwie nowe rodziny przełączników oraz poświęcić kilka zdań na temat nowego Access Pointa AP25, … Czytaj dalej Aruba Instant ON do zastosowań SOHO

 • Nowości w portfolio Aruba AOS-CX 6000

  Od lat wiadomo, że kiedy odchodzi stare to na jego miejsce przychodzi nowe. Tak też stało się z serią Aruba OS 2530, którą wyparła nowa rodzina rozwiązań Aruba CX, w tym wypadku jest to grupa CX 6000. Rozwiązanie oparte o najnowszy system operacyjny AOS-CX, pozwalający na spójną współpracę tego prostego rozwiązania z pozostałymi urządzeniami w tej serii. Czytaj więcej ->

 • Nowości Aruba Instant ON

  Seria Aruba Instant ON jest już zapewne wielu z Was znana. Prostota konfiguracji, podstawowa funkcjonalność, przyjazny interfejs do zarządzania i monitorowania bez wątpienia odpowiedział na potrzeby domowych użytkowników i małych firm. Producentowi udało się zachęcić tą serią produktową dość dużą część odbiorców, dlatego postanowiono rozwijać się również w tym kierunku, dając możliwość zakupu rozwiązań Aruba nowej grupie docelowej. Czytaj więcej ->

 • Rozwiązania przemysłowe wśród rodzin Aruba CX

  Aruba 4100i CX, to kolejny dowód na to, że zespół Aruba nigdy się nie zatrzymuje. W portfolio producenta zawsze odczuwaliśmy brak produktów dostępowych przewidzianych do zastosowań przemysłowych. Od tej chwili nadeszła zmiana i bogata pula najnowszych rozwiązań CX została wyposażona w dodatkowe urządzenia przemysłowe, które mają zapewnić dostęp rozwiązaniom IoT, wszelkiego rodzaju punktom dostępowym czy urządzeniom użytkowników końcowych, w trudnych warunkach.

 • Dedykowane rozwiązania Aruba do tworzenia łączy Point-to-Point

  Klasyczne sieci bezprzewodowe standardu WiFi to połączenia Point-Multipoint, gdzie Access Point obsługuje wielu klientów. Śmiało można powiedzieć, że cały rozwój standardu skupia się na tym, aby ten schemat zastosowania optymalizować, wprowadzając ciekawe funkcjonalności zwiększające ilość użytkowników, poprawiające roaming pomiędzy punktami dostępowymi a także zwiększające przepływność czy to przez nowe metody kodowania czy przez wielotorowość sygnału. … Czytaj dalej Dedykowane rozwiązania Aruba do tworzenia łączy Point-to-Point